Skocz do zawartości

Scena 3D: Bodiam Castle


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no master nie powiem hmmm... slodziutki jest to zameczek. :) pefekcyjna teksturka kamienia budujacego zamek.... lecz drewa w tle troszke przyduze albo zbyt mocno widocze.....but its a great job! REMEMBER GUYS!!!! OBEY YOUR MASTER....... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt, fajny klimat... jak z basni :)... wlasnie ten basniowy(moim zdaniem, po kolorach tak wnioskuje) kloci sie troche z brutalnym zamczyskiem, ale coz :D... i nie wiem, czy tak zamki budowali, ale skoro tak zrobiles to chyba tak :P... no nic, poza tymi tamtymi smetami mymi to spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna woda, klimacik mi sie podoba (jak przez filtr zmiękczający) jedynie linia styku zamku z wodą to dłgie z lewej i te drzewka mie nie pasują. ale ogolnie jest kól. :) moze jakieś mgły na 1st planie? przed zamkiem? tuz nad wodą ? zauszują linię wody, albo skałki? jakies syfy poprzyklejane do muru? ślady poziomu wody? zacieki? troche sterylny ten zamek, jak z fundusów prosto z fabryki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się też wypowiem:]

Modelling - ok, porządny, ale mogłes się pokusić o dodanie kilku wyrw w murze, nierówności.

texturki - te kamienie, z ktorych zbudowany jes zamek powinny być mniejsze (porownaj ze zdjęciem)

Oświetlenie i kolorki - mi osobiście nie leżą, ale to kwestia gustu. Jeśli Tobie pasują to je zostaw.

To tyle. A żeby było wypaśnie to mogłeś dodać takie gałęzie na pierwszym planie, tak mniejwięcej jak są na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedna rzecz, która mi się rzuciła w oczy.. linia tych ciemnijeszych kamieni nad powierzchnią wody - ich górna granica jest jak narysowana od linijki :) tam nie ma widocznych nierówności, a przynajmniej nie z takiego dystansu... a szkoda.

Szkoda też światełka... ogólnie jest rewelka i bardzo mi się podoba.. klimat jest. Zauważ tylko te \"łukowate podcienie\" na wierzach wejściowych.. prawie na samej górze... pórównujac ze zdjęciem, szkoda że tam nie ma cienia... bo u Ciebie tez jest światło rozproszone... nie myślałeś nad jakims GI, lub area?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LuinerRandir

W pierwszej chwili sadzilem ze to przerobka 2d, ale blanki w centrum sa zbyt cienkie (blanki to nie papier... ani tekturka), jedno okno tez w zbyt cienkim moorze. Efekt rozmycia wyglada jak na moich pracach 2d w ktorych probowalem zbyt duzo wyciac i szybko zamazac dziury(choc moze to przez jpg).

Poza tymi szczegolami jest bardzo fajne, i tak jestes na wyzszym poziome zaawansowania niz ja [:)][lol2]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności