Skocz do zawartości

Instalacja V-Ray a max 8


Gość Par_Dez

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Par_Dez

Mam następujące pliki:vray_adv_150R3_max80_x86.exe ,Crack - > cgauth60.dll,Keymarker.exe,VRLServer.

Jak to instalować aby działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam małą prośbę czy ktoś może załączony plik 3ds z robotem otworzyć w 3D max i zapisać jako plik .max. Gdyż nie wiem dlaczego, ale u mnie na początku było ok. a teraz tego robota rozrzuca po całym ekranie. Z góry dzięki

http://www.3dxtras.com/3dxtras-free-...sp?prodid=8676

 

WTF?? O,o

Co cie sklonilo do napisania tego w tym watku? ktory w dodatku zaraz powinien byc przez moda wywalony do kosza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pociagne offtopa w klimacie paranoidalnym...

no bo wiecie, wg mnie te cracki i w ogole to przez kapitalizm, korporacje proboja sie wzbogacic na biednych userach. A jakby byla pozadna komuna to programy byly by za darmo i nikt by nie musial crackowac.

Pamietajcie, wspierajac Open source wspieracie komunizm!

 

Mam nadzieje ze ktos w koncu skasuje ten watek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez popularność cracków do 3dmaxa wsród domowych urzytkowników potem userzy zakładając firmy przyzwyczjeni do pracy w tym programie kupowali już oryginały. dlatego firmy nie ścigają tak mocno domowych crackerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez popularność cracków do 3dmaxa wsród domowych urzytkowników potem userzy zakładając firmy przyzwyczjeni do pracy w tym programie kupowali już oryginały. dlatego firmy nie ścigają tak mocno domowych crackerów.

 

trafne rozumowanie :)

 

p.s a moze sam autodesk scpecjanie tak slabo zabezpieczyl swoj produkt aby latwo go bylo zcrackowac i stal sie popularny XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma idealnego zabezpieczenia. klucz sprzętowy dużo kosztuje (nie idzie to w milionach egzemplarzy) przez co niestety zmniejsza się zysk autodesku (a jak dopadną jakąś poważną firmę, która pracuje na fałszywych kluczach odbiją są znacznie więcej niż gdyby mieli wprowadzać sprzętowe klucze :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności