Skocz do zawartości

Prime Focus Ltd zainwestował w 1000 stanowisk Fusion


Karrde

Rekomendowane odpowiedzi

Wiodące indyjskie studio postprodukcyjne zamówiło ogromną ilość stanowisk eyeon Fusion do wyposażenia swoich pipeline'ów we wszystkich podległych jednostkach (ameryka/europa/azja). Wprowadzenie 1000 stanowisk czyni z nich największego operatora Fusion na świecie.

Link do press release: tutaj.

 

Off the record:

Jaskółki donoszą, że to wszystko licencje gui, a nie rendernode'y.

Nie sądziłem, że na świecie znajdzie się aż 1000 compositorów Fusion. :P

 

Cytat na tą piękną(?) okazję:

Nuking the competition. Eyeon Shakes up the VFX world. It would be Toxik and might cause a Commotion. The after effects won't be pretty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Wiodące indyjskie studio postprodukcyjne zamówiło ogromną ilość stanowisk eyeon Fusion do wyposażenia swoich pipeline'ów we wszystkich podległych jednostkach (ameryka/europa/azja). Wprowadzenie 1000 stanowisk czyni z nich największego operatora Fusion na świecie.

Link do press release: tutaj.

 

Off the record:

Jaskółki donoszą, że to wszystko licencje gui, a nie rendernode'y.

Nie sądziłem, że na świecie znajdzie się aż 1000 compositorów Fusion. :P

 

Cytat na tą piękną(?) okazję:

Nuking the competition. Eyeon Shakes up the VFX world. It would be Toxik and might cause a Commotion. The after effects won't be pretty.

 

Miejmy nadzieję, że dopływ gotówki pomoże Fusion. Są ponoć takie firmy, które specjalizują się w poprawianiu kodu cudzych pogramów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ponoć takie firmy, które specjalizują się w poprawianiu kodu cudzych pogramów ;)

Ciekawe czy zakres świadczonych usług zawiera totalny rewrite i porty na inne platformy. :P

Póki Fusion jest windows-only kijem nie tykam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany boskie - czujecie taką pracę gdzie nad jednym projektem pracuje 1000 compositorów? czujecie to? "dobra - dzisiaj ty pracujesz nad klatkami 100232 do 100543 a jutro do 100654 a potem łączymy... i takie biuro z boxami gdzie pracuje 1000 ludzi... masakra.

 

@cassanunda - jak nie czujesz dlaczego zakup 1000 licencji softu do compositingu przez jedną firmę of efektów to szok, to przynajmniej nie osłabiaj innych durnymi komentami... ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin wuu

Nie ma takiej i nie będzie.

Kiedyś Weta kupiła 500 stanowisk Shake'a, a największy projekt nad jakim kiedykolwiek pracowali dawał prace ok. 100 compositorom. Dlaczego więc 500? Bo na tak ogromne zamówienie dostajesz równie ogromne zniżki, które - w odpowiedniej konfiguracji - potrafia się zwrócić mimo zakupu xx nadwyżki.

 

Do tego te 1000 stanowisk Fusion bedzie rozlokowane po całym świecie w studiach podległych i wykorzystywane do wielu róznych projektów.

 

cassanunda

Mam dużo różnych problemów, ale jaki to ma związek z podaniem tej informacji? Bardzo ważnej informacji dla światka vfx z kilku róznych powodów. Ludzie znający Fusion już wiedzą gdzie słac aplikacje, na ten przykład. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

durny to jest news. Szok? Nie masz innych problemow? Jak to dla Ciebie szok?... ludzie

 

To jest news z wielu wzgledow, ktore dla Ciebie moga nie byc oczywiste, ale to nie powod zeby sie wyzywac, Panowie!

 

News jest ciekawy bo:

1) Posrodnio mowi o tym, co dzieje sie z branza w epoce "globalnej wioski" i hinduskich/chinskich rynkow pracy etc.

 

2) Mowi cos o tym, jaka pozycje Fusion udalo sie zdobyc u powaznych facetow z powaznymi pieniedzmi (choc nie u mnie ;) )

 

3) Mowi cos o tym, jaka bedzie przyszlosc Fusion, bo dla tak powaznego klienta pisze sie cale fragmenty programu!

 

4) Mowi cos o problemach najnowszego dziecka Autodesk, Toxik, ktore ma problemy z wystartowaniem na rynku, dla ktorego go stworzono.

 

4) Zagladnij na jakas zachodnia strone branzowa i zobacz, ile sie o tym mowi zamiast robic tutaj raban.

 

Na koniec dodam, ze daleko mi do fana Fusion, powiedzialbym wrecz przeciwnie. Wystarczy natomiast cos wiedziec o tej branzy, zeby rozumiec znaczenie tego newsa.

 

pozdr.,

skk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYmek

A ja to wszystko zawarłem w dwóch zdaniach powyżej. :D

 

Toxik ma ogromne problemy i IMO już popłynie podobnie jak kiedyś niesławny Combustion.

 

No widze, ale nie wszyscy sa ta k bystrzy jak Ty, czasem temat trzeba kawa na lawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

durny to jest news. Szok? Nie masz innych problemow? Jak to dla Ciebie szok?... ludzie

 

hmm.. ty za to sprawiasz wrazenie jakby dla ciebie wielkim problemem bylo ze ktos napisal newsa... nie chcesz, nie czytaj, jesli uwazasz ze zmarnowales 30 sekund zycia czytajac tego newsa, to po co marnujesz kolejne cenne minuty na komentowanie go? O,o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności