Skocz do zawartości

obiekt 3D: prosty samolocik


Dead

Rekomendowane odpowiedzi

To miał być taki szklany modelik samolotu, nie jakaś wierna kopia, tylko taki modelik do postawienia na biurku czy gdzieś tam.

Więc znowu proszę o wyrozumiałość wszystkich szczególnie mojego guru artystycznego :D

 

samolocik1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cięzko sie wypowiadac na temat takich prac.. toc one nic nie prezentują.. mozna sie czepiac conajwyzej materialów (nie bede powtazal postow powyzej) mozna sie czepiac parametrow renderingu, ale tak na prawde to tam nic nie ma. ot taki tam tescik kaustyki (zgadłem?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samolocik1_1.jpg

 

poprawione podwozie (przynajmniej troche wieksze kółeczka :) )

 

Pablo: renderowało sie na: Pentium4 1500@1650mhz 256 mb ram, gf4mx440@quadro

czas: 43 min 1 sek :)

 

wiggles & Damian: to jest szkło \'made in Taiwan\'

 

Damian : 1. Na początku chciałem przetestowac brazila + kaustyka, ale mi nie wyszło, więc zrobiłem takie coś w vray\'u.

 

2. oto siateczka:

 

samolocik1_1_wire.jpg

 

Mateusz: 1. znowu kompozycja :( ja musze jakiś kurs przerobić na ten temat :)

2. tu nie chodzi o podłoze tylko o to cos co miało byc szklane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kompozycji to nie mam żadnego pomysłu, znalazłem 2 strony o kompozycji i kadrowaniu i już sie biore za czytanie a co do tej pracki to moglibyście mi podpowiedzieć co powinienem zrobić tą kompozycją ?? :) [pomocy]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba, ale nieczytelnie to wychodzi...

to jest chyba najlepszy kadr... może by tak zrobic to szklo lekko przydymione, mniej przezroczyste... sam niewiem...

Powiem tylko ze ostatni obrazek Bardzo mi sie podoba...

pozwole sobie go dać na tapetke ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez kozystalem z tutoriala tego mysliwca (chyba, ze to ty go napisales) i zrobilem tez z niego taki szklany modelik, ale ty widze sie o kolka poklosiles :) ladnie to wyglada, moj stal na takim jakby trofeum z plakietka zlota, ze niby nagroda, hehe, ale ogolnie moje wyszlo gownianie i poszlo w niepamiec... podoba mi sie, przyjemna praca i taka prosta w wykonaniu, przyznaj sie ile robiles? :) pozdrawiam...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie ujęcia nie czytelne. Ładny kaustyk. Scenka dobra na ćwiczenie, ale jak na galerię to trochę mało. Szkoda, bo mogło, by być coś z tego być.

Pierwszy render, poza kiepskim kadrowaniem, całkiem ładny.

 

Proszę nie robić z galerii WIP`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności