Skocz do zawartości

Layout: moje folio


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Niezle :)

 

Takie drobne uwagi:

 

Font w menu moglby sie troche mniej rozmywac. Swiatlo miedzy wyrazami menu nie jest rowne. Swiatla miedzy literami tez troche szwankuja.

 

Licznik troche wariuje, nalicza kazde wejscie/odswiezenie. Podczas mojej wizyty podskoczyl ze 30 miejsc.

 

Strona z kontaktem ma fajny klimat, ale te slashe przed kazda z pozycji jak dla mnie niewiele wnosza. W czytelnosci nie pomagaja i przy braku rozmycia fontow troche sie przez nie surowo robi w typografii. Mozna by je zamienic na graficzne slashe, albo chociaz zmienic kolor nieco. Np na ten szary.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na wstępie poprosze o autograf :P

 

prace wygrabione, tak trzymać

 

co do strony całkiem fajna i przejrzysta, (musze to napisać - cyce momentalnie przykuły moją uwage, no kurcze daj jeszcze cos innego to licznik totlanie zwariuje na twojej stronce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne Panie Batmanie... :P

 

podobać się... :D ;)

thx

...na wstępie poprosze o autograf :P

 

prace wygrabione, tak trzymać

 

co do strony całkiem fajna i przejrzysta, (musze to napisać - cyce momentalnie przykuły moją uwage, no kurcze daj jeszcze cos innego to licznik totlanie zwariuje na twojej stronce)

 

nie jestes 1szym, cyce rox ;)

 

Ładnie, ale: ramka na głównej i tabelki - nu nu nu.

 

ramka bierze sie z przekirowania domeny, a tabelkki czmu nie :D ? dreamweaver rox XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te poprawki na plus ;)

 

Jesli to ramka, to wpisz miedzy troche tresci. Google to wychwytuje. Czyli np tytul

, podtytul

, opis strony itp. Nawet jakis obrazek mozesz wrzucic zajawkowy. Bo calej reszty w srodku prawdopodobnie google w ogole nie sprawdzi. No chyba, ze nie zalezy ci na pozycjonowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatycznie i prosto, to lubie.

No i sama ona mewa żul jest ! :D

 

hehe, a jak moglo zabraknac ;)

 

Te poprawki na plus ;)

 

Jesli to ramka, to wpisz miedzy troche tresci. Google to wychwytuje. Czyli np tytul

, podtytul

, opis strony itp. Nawet jakis obrazek mozesz wrzucic zajawkowy. Bo calej reszty w srodku prawdopodobnie google w ogole nie sprawdzi. No chyba, ze nie zalezy ci na pozycjonowaniu.

 

thx, server jest tymczasowy, wiec narazie to zostawie,a przekierowanie zrobie na dns jak bedzie nowy, wiec nie powinno byc problemow

 

Przyjemna stronka, wszystko prosto i przejrzyscie. Jedyne co irytuje to rozdzielczosc, przy 1024x768 musze przewijac w lewo i prawo. Bo bokach jest duzo pustego miejsca, polecalbym to zwezyc.

 

wiem, poprawie to przy najblizszym updacie

 

Bardzo fajne. Podoba mi się banerek. I dobrze że obeszło się bez fleszy. Jest to co trzeba. hej

 

tez jakos flashy nie toleruje, banerek jest zrobiony z obrazka "wanderers", taka ciekawostke hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności