Skocz do zawartości

WIP 2D- roboczo "Bitwa"


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

witam w miedzy czasie wkładam nową rzecz , która na szczęscie nie ma nic wspólnego z cyklem kanibalistycznym(ortheza tak jak obiecałem). Czeka mnie jeszcze duzo pracy ale początek jest , pozdrawiam

4awt4.jpg

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zrobił sie duzy bur... i mam obawy ,że będzie jeszcze większy. jak starzy malarze gadali: Jak nie rozmalujesz to nie namalujesz(jakoś tak ). Pozdrawiam. Pierszy plan na chwile odłożyłem zeby zastanowic sie nad całością

6afo1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło.. faktycznie zapowiada sie hicior! W pierwszej wersji dlon na pierwszym planie miala nieco bogatsza game kolorow i to jej dobrze robilo. Lekko zlewala sie ze sciana i byla bardziej elementem kompozycji niz akcentem. A w nowej wersji chyba za mocno konkuruje z drugim planem (czyli glowa, tors). W kazdym razie poprzednia wersje lepiej sie czytalo, silniej "uderzala".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko masz rację leander mnie też sie to co zrobiłem z ręką nie podoba, dlatego pierwszy plan odłożyłem niech sie "całość ułoży", to sie wróci, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakos wysoko jest nie? Bo zerowa perspektywa powietrzna skutecznie zabija to wrazenie. Ponadto jak sciane dasz ciemniejsza to nie bedziesz musial tak tych hmmm "laserow" przepalac zeby sie odcinaly. Takie moje 2 grosze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się w pierwszym planie brakuje jeszcze tonów kolorystycznych i faktycznie te "lasery" wyją. Spoko postaram sie nie długo przedstawić nowego upeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx? Ile czasu spędzasz nad jedną grafiką?

wstyd sie przyznać ale długo. Trudno mi zliczyc bo pracuje tylko w wolnym czasie. Chłopaki wypisują dwadzieścia godzin...u mnie bedzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd sie przyznać ale długo. Trudno mi zliczyc bo pracuje tylko w wolnym czasie. Chłopaki wypisują dwadzieścia godzin...u mnie bedzie więcej.

 

Nie powinieneś tak robić ;d zapraszam do zabawy speed painting.Naprawde dobra rzecz. Te kreski są efektowne i w ogóle ale można osiągnąć lepsze efekty innymi technikami(i w o wiele krótszym czasie).Pomyśl nad tym.

Pozdrawiam kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, Thx, myślę że nie ma w tym nic wstydliwego ;) To mi jest wstyd, że dla mnie mordęgą jest spędzenie nad rysunkiem więcej niż 4 godziny. Niedługo będę musiał się przestawić na rysowanie bardziej dopracowanych rysunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jak noiprox, i nie potrafie wysiedziec wiecej niz 4 godziny. Tylko boje sie, ze nie chodzi o cierpliwosc u mnie, tylko w pewnym momencie konczy sie ekspresja a zaczynaja sie glebsze rozważania i decyzje. I w tym momencie zwykle mowie pas, a to byc moze dopiero zaczyna sie swiadome malowanie. Wiec ode mnie raczej uznanie za siedzenie tyle czasu nad jedna rzecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

fajne zjawisko dostrzegłeś leander. Ten moment w pracy kiedy dostrzegamy apogeum ekspresji jaką stworzyliśmy w naszej pracy. I kiedy sami postawiliśmy siebie przed decyzją czy dalej pracujemy i pilnujemy tej ulotnej ekspresji która juz jest a dalsze nasze dopieszczanie może tylko dziełko zniszczyć bo odbierzemy mu ten fajowy"pazur". . Mnie to zwalnia bo rozważam każdy moment i zwykle nie jestem zadowolony, pozdro

(zrobiłem mała korektę w moim poście i może będzie bardziej czytelny)

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, fajnie to określiłeś Leander, ten moment stopu. Znam osoby dla których ten moment następuje po 20minutach... chociaż rysują naprawdę dobrze, po prostu się marnują, bo w tak krótkim czasie po prostu nie da się tak naprawdę wykazać

Najśmieszniejsze jest to, że kiedy byłem młodszy, potrafiłem siedzieć znacznie dłużej nad rysunkiem (ołówek+kartka), dzieląc pracę na kilka etapów, z odstępami nawet kilkudniowymi, a teraz ta zdolność gdzieś mi uciekła, i zazdroszczę Ci Thx takiego bezproblemowego powracania do niedokończonej grafiki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności