Skocz do zawartości

POJAZD 3D : Porsche Boxster


Bzyku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja mam jedno pytanie... czy dasz jeszcze jakąś uszczelkę na górze owiewki ?? chodzi mi o miejsce łączenia owiewki z dachem, bo pamiętam, że w Hondzie było to bardzo upierdliwe miejsce i m.in. z jego powodu zmieniałem ciągle zdanie na temat tego, czy zrobić cabrio czy z dachem :D a u ciebie widzę, że jest to wymodelowane trochę \"na szybko\" :) więcej bugów nie widzę... i pewnie już nie znajdę :D

 

trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No modeling super tylko sie do kierownicy moge przyczepic. Czemu jest tak powykrzywiana jakas????

I jeszcze jedno. Jak masz prawa krawedz swiatla przedniego i ja przecina linia zderzaka to czy tam powinna byc tak widoczna roznica szerokosci tego???? Widac to dobrze na ostatnim renderze na ktorym jest ujecie z przodu. Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi:]

 

Pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kierownicy to ona jest jakos taka w orginale (ja tego nie wymyslilem :) ), a jesli chodzi o lampe to dookloa jest taka ramka niklowana jesli mozna to tak nazwac (jesli oto chodzi).

A teraz przyszedl czas na pierwsze materialy tak dla sprawdzenia czy wszystko jest wporzo.

Tak mysle czy lampy nie zrobic w nurbsach jak mi sie uda dopasowac to tak zrobie i powinno byc duzo lepiej bo poly to jakos cziwnie wygladaja :)

 

Pierwszy render z mat i hdr.

 

 

porsche-hdr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model, tak jak już wszyscy zgodnie stwierdzili jest bardzo dobry. Gorzej z materiałami. Na razie wyglądają sztucznie i mało ciekawie. Szczególnie materiał lamp oraz wnętrza.

 

ps. Nie podoba mi się kolor lakieru. Ja bym go widział w srebrnym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie bede wypowiadac jaki bedzie bo niewiem , obojetnie byle byl ladny, wmiare realistyczny i ladnie oswietlony a z tym mialem zawsze problemy, ale dzieki za propozycje :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza proba wklepania boxsterka w zdjacie :)

To dopiero poczatek i moje pierwsze w zyciu podejscie do czegos takiego.

jeszcze nie otexturowany we wnętrzu i tak samo swiatla ale przyjdzie na to czas :) :D. kiedyś....

 

po+com2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności