Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Dodge challenger


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie jestem specjalistą od samochodów, ale coś sie nie zgadza przy słupku gdzie schodzą się karoseria, maska i drzwi ;) poza tym nie specjalnie pasuje mi materiał opon wyglądają jak z plastiku jak by były czarne z białymi napisami dodały by mu Agresywności.

Przydało by sie zrobi coś z tym pomarańczowym materiałem kierunkowskazu nadac mu lekkiej przezroczystości i jakąś fajną fakturę ;)

 

Ogólnie dla mnie Bomba w szczególności przednie światła ;)

... tez bym chciał tak umiec modelowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy słupku tak to powinno wyglądać. trochę Ci off-road wyszedł, są "niezgodności" w modelu proporcje nie pasuje w przodzie troche Ci sie siatka marszczy przy migaczu a tylnego wogole nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowi> ten słupek tak ma, tam akurat jest w porządku;) kierunkowskazy, racja. Dziąkuję, fajnie że ci się podoba

 

Freedom Fighter> błędów mam świadomość, koła może nie tyle nisko, co za szeroko

 

Deco-Fun> proporcje? możesz sprecyzować?

 

JW_2305> światełka to max. fajnie że studio podoba się.

 

Trosiek> sidewall jest dobrze na moje oko, może źle widzę. dziękuję

 

Kimmi> to co wyżej

 

Master Kiełbaster> no to połowa jest super:D to już dobra droga do ogólnego super w następnych pracach;)

 

edit: dobra, sidewall jest źle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiz0r: widziales kiedys jak opona wyglada ? :P taaaaaki swietny samochod a troche blacho go potraktowales. Nie ladnie. Az sie prosi jakis ladny fotomontarz albo kompozycja.

 

Nvidia: widze ze sie nauczyles od Toucha w swoim projekcie Vipera :) nice.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiz0r:Heh dopiero dzisiaj czytam twojego posta i nie pamiętam dokładnie, co i jak zrobiłem. Mam PS'a wersje PL więc nie wiem jak te opcje po angielsku mogą wyglądać, ale mniej więcej zrobiłem coś takiego: Zaznaczenie opon >>> kolor selektywny >>> czerń >>> podbicie +17 może mniej/więcej | następnie Krzywe RED/GREEN/BLUE każdą oddzielnie dopasowywałem, (ewentualnie możesz spr. jaki efekt daje "autokolor" bo z tego co pamiętam to chyba go zastosowałem i dopasowałem krzywe ręcznie dalej) później podbicie kontrastu i lekka korekta jasności ( Ctrl + L )

Tasiek: Po to jest krytyka aby wyciągać z niej wnioski ;) ( o ile jest to krytyka która na to pozwala, a nie typu "brzydko wyszło" ;P )

EDIT:

----------------

Xiz0r: Nie ma za co :)

Edytowane przez NV
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Widze ze tez robisz akcje z garazem;) tylko autko wydaje mi sie ze troche za małe w stosunku do otoczenia. To przeciez wielki amerykanin a nie japonski lub auropejski scigant.

Edytowane przez GrześDuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności