Skocz do zawartości

postac / wegiel


(Ż)Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przyjemne, aczkolwiek tylko ramie jest moim zdaniem bez zarzutu.

Plecki chyba Ci nie wyszly, jakby brakowalo skrotu po lewej stronie - plecy sa centralnie skierowane w strone widza. Sprawiaja nienaturalne wrazenie. Natomiast w nodze chyba troszke szczegolow zabraklo.

 

Przygotowujesz sie na ASP?

 

edit: oczywiscie przez nieuwage nie przeczytalem co tam napisalas na poczatku i powtorzylem to, co sama zauwazylas (swietna cecha, bardzo wazna) ;)

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jakiś porządny rysunek na forum :) . Tylko... zauważyłem, że masz tendencje do robienia \"trawki\" tzn. cieniujesz rysyjąc kreski przecinające się wygląda to właśnie jak trawka ;) buduj forme kreską nie tylko światłocieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda troche an pokrzywionego.. bo plecy są równolegle do widza a pupa nie... i ramie lewe powinno byc troche obniożone skoro nie widać reki, to powinna ta ręka troche ciągnąć caiała do przodu nio i to pod kolanem jest bardzo ostre... a tak to no ładne :) mi trawka nei przeżkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. ja też do trawki nie mam nic... ;) no ale tak moim zdaniem to taka trawka w rysunku to praca rzemieślnia. Widzisz cień na modelu i bez zastanowienia kreskujesz... Więcej obserwacji, poszukiwań w rysunku... zamieszczam swój rysunek, żeby pokazać o co mi chodzi - nie jako przykład, bo to żaden przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ja na to \"sianko\" mówie:)...walcze z tym i walcze...chodzi o to zeby kreski ktore buduja cien kirunkiem dodatkowo okreslaly forme czy jakos tak he..a ja tak raczej na oslep maze..objecuje poprawe:)

 

P.S. no tak niesmialo przyznam ze bede na to asp probowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki oki ...to lece poprawic...troszke w sumie celowo je splaszczylam bo chcialam zeby pierwszy plan wyszedl na wierzch...a nogi odpuscilam zeby wzrok za bardzo nie latal...ale skoro jest zle to spox dopracuje te nogi...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...hehe ale jak to?tez tam na kursy chodzisz?

 

No czasem mi się uda dojść na zajęcia. Obecnie jakbyś zobaczyła kolesia kuśtykającego na kulach to będę ja :)

 

Moje wersje: Kenio, Pani w halce, student malarstwa

 

Zarejestrowałem je webcamem i pod kątem ale na żywo też są beznadziejne :) A \"sianka\" Ci najbardziej zazdroszcze bo mi w ogóle nie wychodzi ta metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....student (rysunkek) mi sie najbardziej podoba:)...fajoski...

 

 

...to jak kiedys trafisz gdzies na panne z pokreconym afro na glowie i w kolorowych dresach wiecznie poszukujacą tasmy klejacej to bede ja:)...(77 lub 55)...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> afro na glowie i w kolorowych dresach wiecznie poszukujacą tasmy klejacej

 

> jakbyś zobaczyła kolesia kuśtykającego na kulach to będę ja

 

 

widzę, że jesteśmy dosyć charakterystyczni, hehe. Ze spotkaniem nie powinno być problemu :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... Pracki (Ż)Anety ...super...

najbardziej przypadła mi do gustu pani w kole ratunkowym siedząca na krześle..

a jeśli chodzi o dziewczynę na plaży to:.. skoro Ją rysowałaś to może widziałaś też Tego kto tak ładnie ZŁAMAŁ jej prawą rękę...:) ... ale światło ekstra.. nogi wcale nie aż takie płaskie i przynajmniej nie odciągają Uwagi...

pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pracki Zanetko ladne , warsztat dobry , ale musisz popracowac trohce nad odwzorowywaniem , pozaty mostatnia pracka bardzo mi sie podoba , czyli ta weglem, jest \"prawdziwa\". Zauwazylem rowniez , ze omijasz malowanie twarzy , popracuj moze nad tym , bo wydaje mi sei ze z tym masz problemy , dlateog starasz sie je ukrywac dzieki pozie ... odwrocnej ... a poza tym .. dobra robota

 

 

 

 

DreamSpell Org. \"We create All yours dreams\"

 

3D/2D graphic&animator coordiantor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie:Jak ty uzywasz węgla i jakiego typu na jakim papierze? :D Sam chcaiałem spróbowac ,ale to dziadostwo tak się rozmazuję ,ze po chwili nie mam już rysunku...i o \"sianku\" ,\"trawce\" njie ma mowy...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(pauza spowodowana problemami technicznymi)

 

...jakiego wegla uzywam i na jakim papierze?...to zalezy jaki znajde na podlodze wpracowni , zazwyczaj sie trafia syntetyczny:)... a drzewnym-tym co tak sie zsypuje, rozmazuje...traktuje duze ciemniejsze elementy np. koszulka tej pani na krzesle (szybciej jest wtedy)...a papier...zwyczajny najtansz:)...

 

 

...no to jedziemy dalej...chyba postac jest troszke za duza w stosunku do kartki...no i oczywiscie za malo powietrza u gory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu gadać, dziadek trochę powykrzywiany, ale pewnie tak ma być ... chyba za krótki jestem, żeby coś konstruktywnego poradzić :( dla mnie wypas, cienie mi się podobają zwłaszcza w miejscu gdzie plecy wchodzą w gacie, no i ta dziura po wypadniętym dysku - fajna :)

chciałbym zobaczyć dziadka z porzodu, takie twarze zawsze mają wdzięczne rysy i dużo mówią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności