Skocz do zawartości

Bejsce Portal Kaplicy Firlejów (II faza)/ArtPen


sigoon82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ten łuk straszbue beu równy ;/ lewa kolumna jest chudsza od prawej, a pownno byćanwet na od wrut bo perspektywa powinna wyrzywiać, btw jak kreślicie te linie? bo rozumiem że punkty zbiegu, ale ten po lewej punkt jest strasnzie daleko, kartke miałeś taką dużą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to wyglada, zbiegi wydaja mi sie dobre, drug punkt zbiegu znajduje sie 8 razy dalej jak ten pierwszy a pierwszy jest w odleglosci 1 szerokosci portalu od jego osi tak mniejwiecej. Mialem bardzo duza kartke i linijke na poczatku by to jakos narysowac wmiare zgodnie ale potem juz sobie odpuscilem i rysowalem na mniejwiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki znalazłem swój portal faza 2, widze teraz ze doskonały nie jest ale - zaliczony:) . 3 fazy nie zdązyłem skserowac bo mi ten $#$!! zabral i oddać nie chciał:/

Co do twojego - 2 pilaster jest za gruby, elipsy łuku mogłbys jeszcze poprawic, uciekł ci też kształt listków pod \'\'gzymsem\'\', chociaz to moze kwestia niewyraznego scanu:) Ale ja zaliczyłem to ty też dasz radę - pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róznie To jest, jak ma dobry nastruj, to spoks, ale jak mu cos niepodpasuje to strzela takie fochy, i potrafi Tak czlowiek zjechac ze co druga panna na dzien przez ostatecznym terminem ryczala z powodu jego kometarzy. Dawno juz masz to za sobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akdsn no co ty, swoop to czysta przyjemnosć tylko nie należy mu się dac rozgadac, bo korekta trwa pół godziny:P Z tego co pamietam to u Sufleta były rozpacz i trwoga :] Ale osobiście ich wszystkich dobrze wspominam bo byli dla mnie zawsze mili :)

 

Kto jeszcze swój portal chowa niech się nie wstydzi, wrzucać na forum:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciągle na WA PW i cos czuję ze jeszcze to trochę potrwa :) A dziewczęta nieobyte z myszką i klawiaturą tudzież ołowkiem są niezastąpione, Wiwat handel wymienny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności