Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Nissan Skyline


sigoon82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No muszę powiedzieć że ten nissanik ładnie się zapowiada, ogólnie agresywny samochod :cool: . W przyszłości napewno zastaniecie mojego Skyline`a w WIP`ach :D. Sigoon 82 jeśli potrzebujesz więcej zdjęć tego samochodu służe pomocą mam tego trochę :). Życzę efektywnej pracy, napewno tu jeszcze zajrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaszana Ci sie robi bo masz 3 vertexowe face. W modelowaniu Low Poly powinno sie tego unikac bo takie kwiatki czesto wychodza. Tymbardziej ze chodzi tu o gladkosc i raczej tu to jest niedopuszczalne nie jak np w organiczym modelowaniu gdzie jeszcze taki zonk ujdzie.

 

Wydaje mi sie ze raczej to tak powinno byc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie to nawet podoba,,,,a tego zaburzenia siatki nie widac wiec chyab nie ma co sie stresowac,,,bo jak widac powyzej meschsmooth i tak robi swoje po swojemu,,,, dzialj dalej a sworzysz cudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec jestem na takim etapie, jeszcze jest tu troszkie do wyklepania, ale narazie chyba wezme sie za kola, bo normalnie mam krecka w glowie od tych krawedzi... POZDRAWIAM i czekam na opinie i koniecznie krytyke:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra narazie jede z jednego widoku, bo juz komp mi niewyrabia przy obracaniu, na jutro zaplanowalem klamki, wykonczenie felg, i przetloczki na klapie od bagarznika... Jak dalej jest nierówna maska to juz niewiem gdzie musze wyklepać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema sory za przerwe ale mialem mala zawieszke na laczach i szczerz zygalem juz siedzeniem przy kapie. Jedyne co przez ten czas zrobilem to maske która trza jeszcze dopracowac, a propo felgi to popracuje nad wlasciwa potem ta byla dla relaksu. Pozdro i dzieki za opinie.

P.S. No i czekam na nowe opinie i rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack co to za tutorial? Ja raczej robie tak poswojemu, pierwsze podejscie nissana mialem kilka miechów temu z tutorialem z 3dtotal, a opierajac sie na tym co sie nauczylem przy tantym podejściu. PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności