Skocz do zawartości

Rzeźba: Wiedźmin


QbisieQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem wrzucić tu pewną pracę nie digitalową. Konkretnie jest to malutka rzeźba wykonana z modeliny i pomalowana farbami akrylowymi. Wiem, że proporcje leżą i kwiczą ale nogi robiłem już dawno temu na spokojnie, a na wszystko inne miałem tylko 1 dzień więc musiałem zapier***** (lekko mówiąc). Wyszło jak wyszło ja byłbym z tego bardzo zadowolony gdyby proporcje były ok i gdyby twarz wiedźmina lepiej wyszła. Co Wy o tym sądzicie?

 

269893eb9a4beecf5d56142385469d2236504d152887.jpg

 

269899c9462f2cebf64a073c21157bf5ef0e5a78947.jpg

 

269905f5e4a51662531c5e58ed7a9d4cc68d3298292.jpg

 

2699081ada159b27e11ecf503deb37cd85f6db92341.jpg

 

269910741085b14d285e517d3fa4e68f465a2c83955.jpg

Edytowane przez QbisieQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eee... a to można dawać taki rodzaj modelowania też? :P

 

Ogólnie zazdroszczę zdolności, bo wyszło naprawdę fajnie. Szkoda, ze fotki są trochę kiepskie. Nie jestem ekspertem od proporcji, ale na oko rzeczywiście trochę skopane. No ale przecież Wiedźmin nie musi być idealny, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... (patrzy i chwila ciszy... nie wie co powiedzieć) Rispekt? Po prostu... Szacunek? Cholera... Normalnie zawaliste (otwiera usta próbują coś powiedzieć).

 

Edit po chwili szoku...

 

Zapomniałem dopisać swojego hasełka opisujące eleganckie prace ;] Więc... Eleganckie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzięki chłopaki, naprawdę nie spodziewałem się takich komentów, myślałem, że wszyscy będą jeździć po tych proporcjach. Cieszę się, że się podoba :)

 

KamillM - można, można (chyba). Dzięki

 

Trybal - Dzięki wielkie

 

trosiek - no nie mów mi tylko że to w 2D jest :P . Tak na poważnie to jeszcze za cienki w uszach jestem żeby tego typu modele w maxie robić. Thx.

 

Bielo^ - Dziekować. RealBrush v. tysiącpięćsetstodziewięćset. Wiedźmin ma miliard poly, jestem zadowolony z textur i renderu(choć miejscami przepalony) . Nogi renderowały się długo a reszta jakoś bardzo szybko ;D Aha... i wkurzało mnie, że w RealBrush'u nie ma takich przecież podstawowych opcji jak: kopiuj/wklej , swobodnie przekształć, skaluj, odbij itp. :P

Edytowane przez QbisieQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA RANY CHRYSTUSA!!.

nie rozpedzaj sie az tak bardzo:/

 

BTW - z jednej strony leza troche proporcje, ale z drugiej zas nie mam pojecia jak oceniac takie sztuki gdyz nie wiem jak to jest wykonywane i ile to pracy kosztowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... wiem że się tłumacze ale zdjęcia tak samo jak i reszta były robione na biegu - dosłownie. Robiłem je jakieś 10 min przed wyjściem do szkoły, bardzo za nie przepraszam.

W ogóle to wrzuciłem to do WIP'u bo myślałem, że babka od woku oceni i odda i będę mógł go poprawić, tymczasem nauczycielka go sobie wzięła i będę mógł go odebrać dopiero za dwa lata czyli jak skończę liceum.

Co do komentów to cieszę się, że jest tak dużo przychylnych opinij. Głowa - wiem, spieprzyłem ale jak się kończy figurkę o 3 w nocy to tak jest.

Ogólnie dzięki Wszystkim za uwagi.Może nie wszystko wyszło jak chciałem, ale zawsze jestem bogatszy o doświadczenie, następna figurka będzie lepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności