Skocz do zawartości

vray do max 2009


Ponciusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No.. .tak, chyba o to chodzi w uaktualnieniach. Jak jestes klient chaosgroup to pewnie ci dadza linka do tego.

 

nawet nie poinformują o tym, że jest SP2 do ściągnięcia. Dowiedziałem się przypadkowo na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie poinformują o tym, że jest SP2 do ściągnięcia. Dowiedziałem się przypadkowo na forum :D

 

to sie nazywa obsluga klienta :D

W sumie to ja tez powiedzialem mojemu szefowi o SP2, jemu nic chaosgroup nie wyslal jesli dobrze pamietam, przynajmiej nic mi takiego nie mowil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w spamie też ni ma. logowałem sie na konto i mam niby ustawioną subskrypcje z wszystkimi opcjami. Pominęli Świerszcza :(

 

Bunt! Bunt! wejdz na ich forum i napisz ze Maxwell liczy szybciej od tych szczepkow kodu ktory nazwali sobie vrayem!

Sorry za spam, ale taki radosny watek sie zrobil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, mam v-ray 1.5 z service packiem 2, którego zaintstalowałem do 3ds max 2009. I nieźle sie posypało... Gdy włączam maxa wyskakują mi informacje, że różnego rodzaju pliki są niekompatybilne z programem i kończy się tak, że zostaje zatrzymany proces uruchamiania :/ Co robie źle? Musze coś jeszcze zainstalowac, żeby uczynic vraya kompatybilnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności