Skocz do zawartości

WIP2D: Zabójca(???) Gigantów


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

jeden z ostatnich spidow natchnal mnie do ilustracji, ktora mam nadzieje ukonczyc.

Licze na wasza pomoc :]

 

docelowo ziomal na bestii bedzie ciagnal za soba woz z narzedziami zagłady :)

a gigant bedzie mial jakies poszarpane ciuszki zrobione ze okolo 100 krow

 

lowca.jpg

Edytowane przez ortheza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No nie wiem... Ten stwór na którym jedzie zabójca fajny, sam zabójca i gigant też ok. Ale te domki, płotek i sielski nastrój ostatniego obrazka zupełnie mi nie leży... One same w sobie są całkiem przyzwoite, ale nie widzę tego w konktekscie całej sceny... A na początku (do drugiej wersji) było bardziej "tribalowo" i klimatyczniej jakoś... Tak ja to widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca bardzo na plus, jeździec mógłby jechać w stronę olbrzyma na tym stworze, a jeśli już stoi mógłby celować z broni z lunetą np., bo gdyby nie tytuł wziąłbym go za zwykłego gapia, to takie moje małe 3 grosze. Co mnie razi to zbytnia szczegółowość szwów ubioru giganta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby celowalc z akiej armaty to by musila siedziec na glebie miec rozlozony stojak na to, nie wyobrazam sobie zeby gosc mial to robic siedzac na wierzchowcu ;]

 

Zamysl byl taki ze lowca obczaja teren dopiero. dojechal wlasnie do rejonu dzialania olbrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeździec mógłby jechać w stronę olbrzyma na tym stworze...

 

tez tak uwazam, albo wstawic go generalnie z prawej strony i olbrzyma z lewej, ale to tylko takie uwagi bo praca zapowiada sie naprawde ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zabójca wygląda tak, jakby właśnie zwątpił i zastanawiał się czy przypadkiem nie zawrócić :) Faktycznie przydałoby się trochę ruchu u wierzchowca

Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka baaardzo fajna, ale mam wrazenie, ze troche "ucieka" ta kompozycja z kartki, ze tak to okresle... tzn. to niebo jest tak leciutkie i odpuszczone ze imo nie wytrzumuje zestawienia z ciezkim dolem... i choc wiem, ze nie ma nic fajniejszego niz nietypowa kompozycja (a Ty o ile zauwazylem zawsze probujesz cos z kompozycja pokombinowac ciekawego...) to tutaj chyba to nie dziala do konca...

a z drugiej strony ma to swoj urok...

sam juz nie wiem... :)

 

(czyli jak to podobno powiedzial kiedys jeden z profesorow u mnie na wydziale podczas obrony czyjegos dyplomu: "mam zdanie na temat tego projektu, ale go nie wypowiem, bo sie z nim nie zgadzam..") ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie myslales moze zeby tymi ptakami zagrac ;)? tzn zrobic taka mega chmare tego ptactwa, ktore podaza za olbrzymem gdziekolwiek on idzie latajac miedzy jego nogami (bez skojarzen prosze;]) i w ogole tak go jakby oplatajac... moznaby je wprowadzic takim lukiem od lewego gornego rogu, zahaczajac o prawa krawedz obrazka i lecac do olbrzyma... jakos tak zeby olbrzym sprytnie miedzy nimi sie pojawil. krotko mowiac taki vertical flip tego Twojego obrazka ze schodami zakrecajacymi...

 

taki jakis mam pomysl na to, ale za czesto Ci sie wpierdzielam w rysunki, wiec juz sie zamykam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra za lekka, góra za lekka...hmmm.. a może po prostu by zmniejszyć perspektywę atmosferyczną i pokazać bardziej Karpaty? Juz by się coś pojawiło na niebieskim tle. Takla szybka propozycja jeżeli nic do głowy Ci nie przychodzi w temacie dociążenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi się bardzo podoba nawet wsadziłem do mojego folderu inspirującego :)) aaale.., wersje nr3. Moim zdaniem nie potrzebnie wszędzie wrzucasz taki detal, nikogo nie obchodzi ile kamieni jest w ścianie ruinek ani z jakiego to dokładnie gatunku drewna te sztachety od płotu a w ten sposób tracisz glebie i imo klimat.To na pewno kwestia gustu bo ja lubie jak wszystko jest naturalne brudne i szare, ty za to lubisz estetyzować >> przez to jednak obrazek staje się jak ktoś to tam napisał sielski.

I nie żebym był uczulony na sielskie klimaty wogole >> ale sielskie przedstawienie bohatera który idzie, na śmiertelna walkę z olbrzymem to dla mnie duży zgrzyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zbyt szczegółowo wciąż ciuszki olbrzyma, ciekawi mnie z jakiego zwierza, że takie gigantyczne łaty i czy pani Olbrzymowa uszyła mężowi tę kieckę linami okrętowymi, jeśli tak to już się nie czepiam :D albo w sumie jeszcze coś, ta pałka to z jakiego drzewa? Może zrób ją ze związanych ze sobą mniejszych drzew, bo teraz to mega sekwoja. Cała praca prezentuje się świetnie, kurcze pomysł fajny, ale czegoś tam dalej brakuje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zbyt szczegółowo wciąż ciuszki olbrzyma, ciekawi mnie z jakiego zwierza, że takie gigantyczne łaty i czy pani Olbrzymowa uszyła mężowi tę kieckę linami okrętowymi, jeśli tak to już się nie czepiam :D albo w sumie jeszcze coś, ta pałka to z jakiego drzewa? Może zrób ją ze związanych ze sobą mniejszych drzew, bo teraz to mega sekwoja. Cała praca prezentuje się świetnie, kurcze pomysł fajny, ale czegoś tam dalej brakuje. Pozdrawiam.

 

heh ciekawe uwagi, ale z drugiej strony to przeciez cala wizja jest fantastyczna, i jesli istnieje oblrzym to dlaczego i nie gigantyczne lasy i wielkiej wielkosci zwierzeta (albo istnialy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też wziąłem to pod uwagę, to moje zwykłe czepialstwo... kiedyś czytałem "Małego Księcia", nie mogłem pojąć jak mógł latać w kosmosie podwieszony pod ptakami, pani od polskiego powiedziała, że nie mam wyobraźni... to bolało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności