Skocz do zawartości

wizka na szybko: dom/willa na odludziu


matv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mimo, że nie skończyłem jeszcze kościoła, który mam w WIP'ie (brak czasu, ale sesja niedługo się kończy więc napewno go wreszcie skończę) to wrzucam wizkę, którą robiłem w sumie kilkanaście godzin. Nie miała to być super realistyczna wizualizacja - chodziło o przedstawienie projektu w 3D (projekt nie mój).

Co o tym myślicie? Można to wrzucić do finished?

 

wiz02sl3.jpg

 

wiz03xn8.jpg

 

wiz01hn6.jpg

 

ext04ix7.jpg

Edytowane przez matv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bez obrazy ale ja bym tam ogórki zasadził... o pomidory też...

 

Co do wizki to widoq z góry... do wymiany nałożona trawa... jest strasznie gigantyczna. No i przypal więcej słońce, bo jakieś takie niemrawe. Wywal też to okropne drzewo z 2 renderu.... lepiej już zostawić puste miejsce :)

 

Co do projektu to przegięty maksymalnie z tym szkłem... a może to dom dla kolejnej wersji Big Brother'a ?? który przemianuje sie na program z cyklu "Mieszkanie w szklarni i hodowanie ogórków" :)

 

Pozdrawiam i życzę obfitych plonów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest jeszcze finished.

Schody wejściowe - materiał zbyt rażąco odcina się od reszty bryły.

Razor_owi chodziło mu o barierki - taka funkcjonalna rzecz coby na pysk po pijaku nie polecieć z piętra jak się pomyli kierunki ;)

Schody z jednego materiału ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortom: co do tego drzewa to wiem, ale nie miałem czasu na poprawę, bo tak jak mówię w kilkanaście godzin wszystko musiało być zrobione.

 

Idaho: czytałem odpowiedź na szybko i tak dotarło do mnie "bajerki", teraz widzę o co chodziło...

 

Co do szklanego domu, to tak jak mówiełm, projekt nie jest mój, ale dostał wyróżnienie, więc taki zły raczej nie jest. To jest realizacja narzuconego tematu, z tego powodu wygląda tak jak wygląda. Jak będe miał czas to jeszcze nad tym wszystkim popracuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko jedyna! Chciałabym poznać założenia tego projektu, bo narazie to jakaś kosmiczna bzdura na kółkach, tak jak to się bez komentarza czyta..no ale to nie Twój projekt.

Co do wizki, to mocno niedokończona. Mogłoby być fajnie ale jest tyle niedoróbek..

Ja bym tego do FW nie dawała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam jak robisz dla kogos z wydziału architektury na projekt zaliczeniowy, to spokojnie mozesz to juz dac do finished (tylko sie tym pozniej nie chwal :P) - wiekszosc studentów kiepsko radzi sobie z wizualizacjami więc ta juz jest na bardzo dobrym poziomie - zakładając ze odbiorcą końcowym będzie "Kadra naukowa" a nie inwestor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności