Napisano 19 Czerwiec 200816 l projekt niewielkiego pomieszczenia kąpielowego w pomieszczeniu na planie idealnego kwadratu o powierzchni prawie idealnej 10mkw. pomieszczenie zyskuje również funkcję toaletki poprzez zastosowanie mobilnego mebla na przybory kąpielowe oraz kosmetyki i stołka.
Napisano 19 Czerwiec 200816 l idealnie! wedlug mnie w sam raz dla mnie! moge tam spedzac chwile z piknikowymi chlopakami!
Napisano 19 Czerwiec 200816 l Ciemnica. nic nie widać. Ogolenie to podoba mi sie takie mebel 2 w 1 ale nie ten :P Bał bym sie tam kąpać. Edytowane 20 Czerwiec 200816 l przez !Ewert
Napisano 19 Czerwiec 200816 l Wszystko fajnie, lubie łazienki-ciemnie, ale do wanny bym nie wlazł, bo bałbym się, że mnie jakiś grzyb czy coś z pomiędzy kafli zaatakuje. :)
Napisano 19 Czerwiec 200816 l na blacie brakuje noża i strzykawek. ale ciekawa próba minimalistycznego wnętrza. + za poszukiwania.
Napisano 19 Czerwiec 200816 l Hmm.. celowałeś w minimalizm i ciekawy efekt pewnie... no, ale raczej łazienki to nie przypomina bo najzwyczajniej nie spełnia jej podstawowej funkcji. jak się w tym umyć, wycisnąć pryszcza. trafne komentarze: ja do prosektorium i ciemni fotograficznej (dokładnie tak sie kojarzy - sam miałem ciemnię fotograficzną, która znajdowała sie w łazience i światło mi się odbijało od kafelków - tu nie byłoby takiego problemu) dorzucę jeszcze ciemną kryptę, albo łazienkę dla ślepego, czy też łazienka w pudełku od zapałek po zrobieniu z niego tzw. smoka...
Napisano 19 Czerwiec 200816 l Autor Hmm.. celowałeś w minimalizm i ciekawy efekt pewnie... no, ale raczej łazienki to nie przypomina bo najzwyczajniej nie spełnia jej podstawowej funkcji. jak się w tym umyć, wycisnąć pryszcza. trafne komentarze: ja do prosektorium i ciemni fotograficznej (dokładnie tak sie kojarzy - sam miałem ciemnię fotograficzną, która znajdowała sie w łazience i światło mi się odbijało od kafelków - tu nie byłoby takiego problemu) dorzucę jeszcze ciemną kryptę, albo łazienkę dla ślepego, czy też łazienka w pudełku od zapałek po zrobieniu z niego tzw. smoka... umyć można się w wannie lub umywalce która znajduje się w drugim białym prostopadłościanie. nie widać jej z powodu niskiej pozycji kamery. baterie umieszczone są podobnie jak ta w wannie jednak w sposób ułatwiający korzystanie z nich. przed umywalką znajduje się lustro więc pomieszczenie zapewnia podstawowe możliwości pielęgnacji higieny. a ciemno jest z założenia, funkcja zawieszona w pustej przestrzeni. dla zboczonych minimalistów. mam jednak słabość do efekciarskich smaczków dlatego popsułem cały efekt drewnem i bibelotami z prosektorium z ubiegłego wieku;)
Napisano 20 Czerwiec 200816 l ciemno wszędzie cicho wszędzie co to będzie co to będzie!? - nie podoba mnie się koncepcja - render hmm niewiele da się powiedzieć bo niewiele widać niestety.
Napisano 20 Czerwiec 200816 l z tąfunkcją nie chodziło mi, że nie ma sie umyć gdzie... ale np. łazienka należy do utrzymania higieny w tym znaczeniu, że oprócz zmoczenia się w wodzie po ciemku i zobaczenia krawędzi swojej twarzy na czarnym tle, albo spowitej w cieniu jest jeszcze co najmniej 100 powodow dla których używasz łazienki. o.k. faceci potrzebują mniej rzeczy od łazienki niż kobiety. już jakieś 3,4 lata mieszkam z współlokatorkami i na wlasnej skórze doświadczam ekstremalnego użytkowania tego pomieszczenia.. weźmy np. - jest piątek idziesz do łazienki nalożyć makijarz (będąc kobietą), zrobić sobie fryzurę itd.. oczywiscie do tego potrzebujesz dużo miejsca (wiem, że masz polke), ale na pewno cieżko tam rozstawić sobie cały asortyment.. no i z reszta ciemne otoczenie raczej nie sprzyja zobaczeniu czy dobrze wygladasz, czy masz równo makijarz (chyba), czy się rano domyłeś z tego syfu (wiesz wogóle jak wygląda starty makijarz rano - ja znajduję takie bibuły umazane w czarnej farbie prawie)... no nie wiem jak Ci to wytłumaczyć, dlaczego czarna łazienka to kiepski pomysł... powiem tak: wrażeniowo spoko.. ale myślę, że ten klimat by się nei sprawdził... no weź mi ktoś pomóż ..
Napisano 20 Czerwiec 200816 l no nie wiem jak Ci to wytłumaczyć, dlaczego czarna łazienka to kiepski pomysł... powiem tak: wrażeniowo spoko.. ale myślę, że ten klimat by się nei sprawdził... no weź mi ktoś pomóż .. sztuka (nie)użytkowa ?
Napisano 20 Czerwiec 200816 l eno..bajera. ale tak bez dekorów? ;) ps: od idealnego kwadratu, idealnej powierzchni moża wyjść do idei, np mies zrobił kiedyś dom o nazwie "50x50" :) 10 płytek, 10 podziałów, proporcje 1:10 itd...ale trzeba to sprawdzić empirycznie bo to taka przypadkowa myśl :) Edytowane 20 Czerwiec 200816 l przez peter_muler
Napisano 11 Lipiec 200816 l Autor eno..bajera. ale tak bez dekorów? ;) ps: od idealnego kwadratu, idealnej powierzchni moża wyjść do idei, np mies zrobił kiedyś dom o nazwie "50x50" :) 10 płytek, 10 podziałów, proporcje 1:10 itd...ale trzeba to sprawdzić empirycznie bo to taka przypadkowa myśl :) dziękuję:) a Twoja przypadkowa myśl jest bardzo słuszna, lecz ja jestem jeszcze za krótki na takie numery. w przypadku mojego projektu skończyło się na idealnie kwadratowych płytkach i klamce. i jeszcze czymś ale już nie pamiętam. a aby pójść dalej, trzeba wziąć się za studiowanie prawdziwej architektury;) Maceo - lustro jest duże a w pomieszczeniu jest jasno. czarne ściany świadczą o tym, że są czarne a nie że jest ciemno. twarz odbijająca się w dużym lustrze byłaby oświetlona podobnie jak elementy z ceramiki. ale ten projekt w ogóle jest nierealny. to tylko idea. nawet nie ma takiego stołka:)
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto