Skocz do zawartości

command panel zniknął


scirocco

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

głupi ale denerwujacy problem - podczas któregos uruchomienia maxa command panel sie nie pojawił. W customize>show ui>show command panel jest zaptaszkowany. resetowałem juz paski, schematy i nic.

 

max 2008 64bit/ win xp 64

Edytowane przez scirocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to zeby nie zakłądac kolejnego tematu to ja mam kłopot z maxem a mianowicie nie pojawia mi sie zadna ikona z paska w maxie ;/ zonkgp5.th.jpg co z tym zrobic ?? reinstalacja nie pomogła i wywalenie katalogu maxa z program files tez nie - max 2008 x64 ;/

 

 

 

 

 

 

juz nieważne znalazłem :] sorki za zamieszanie

Edytowane przez Prezi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..problem powrócił i teraz nie mam pojecia jak to naprawic. Wywalam folder maxa w moich dokumentach, wywalam maxa i plik max3d.ini z folderu system, reinstalacja i nic..... nadal nie ma command panela, pozatym ustawienia ui sa takie jak przed reinstalacja - czyli gdzies przechowuja sie ustawienia. Cała sprawa jest o tyle denerwujaca ze bez command panela jestem uziemiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomaga. Zreszta z tego co rozumiem przywraca to stan ui przed uruchomieniem danej sesji(czy jakos tak) moze jakis wpis w rejestrze odpowiada za ustawienia maxa skoro wywalenie 3dmax.ini nie pomaga. Reinstalacja systemu niestety nie wchodzi w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zeby nie zakłądac kolejnego tematu to ja mam kłopot z maxem a mianowicie nie pojawia mi sie zadna ikona z paska w maxie ;/ zonkgp5.th.jpg co z tym zrobic ?? reinstalacja nie pomogła i wywalenie katalogu maxa z program files tez nie - max 2008 x64 ;/

 

 

 

 

 

 

juz nieważne znalazłem :] sorki za zamieszanie

 

lol...

pozdrawiam.

 

szczerze to nie wiem. jak rozwiązać..problem.. Twój...

pamiętam że też kiedyś to miałem.. - przycisnąłem wtedy klawisz skrótu gdzieś po lewej stronie klawiatury.. ExpertMode czy coś takiego... radzę poszukać info na temat klawiszy w Helpie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Customize > Load custom UI Scheme > DefaultUI.ui

Powinno zadziałać za każdym razem gdy pojawi się ten problem. Jeżeli używasz własnych ikonek i skrótów to zapisz je (Save custom UI Scheme) jako np. moje.ui i loaduj własne ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności