Skocz do zawartości

Scena 3d: Sypialnia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo ladne i czyste...moze zbyt czyste ale to tylko moja opinia...poza tym odbicie w szybie jest troszke za mocne...no i jest troszke pusto.. moze jakis dywan maly i dziwne artystyczne obiekty na szawce albo stoliku zboku lozka... oswietlenie jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm od czego tu zaczac.... A wiec redner czysty, pokoj ladnie oswietlony, nawet dobre materialy, ale... wszystko jakos tak upchniete pod oknem ze ledwo przejsc by sie do niego dalo, za oknem przydalby sie jakis widok, na tej komodzie umiescilbys jakies duperelki typu jakas figurka, swiecznik, moze byc nawet lampka tylko jakas ciekawsza a nie taka co ty tam postawiles, nie dosc ze dwie identyczne to jeszcze wygladaja jak z papieru, koldra czy koc (nie wiem co to ma byc) wyglada jak nalesnik albo ciasto na pizze, te szmatki w oknie - falbanki zbyt regularne i material tez nie za bardzo, w zasadzie nie wiem co to ma byc, czy zaslony czy firanki. Ogolnie nie jest zle, ale moglbys jeszcze poswiecic troche czasu na szczegoly a byloby lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym mial czas to oczywiscie ale obiecuje ze dam update z detalami tylko skoro jestesmy przy zasłonach to chce sie zapytac co jest bo ja jej wymodelowalem spline i Nurbs i obojetnie jaki material dam z obojetnie z jaką przezroczystością wychodzi tak dziwnie i nie wiem jak by to zrobic zeby było git ktos ma pomysł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności