Skocz do zawartości

Ograniczenie użytkowania komputera.


adrian2608

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam mały problem, wyjeżdżam na wakacje i boję się o komputer ,tzn boję się że mój brat mi go zniszczy i chce ograniczyć mu możliwości użytkowania ,konkretnie żeby nie można było nic instalować ani grzebać w ustawieniach i najlepiej jakby nie miał dostępu do dysku systemowego ,proszę nie odebrać tego źle ,ale raz już mi zrobił "niespodziankę" ,pełno wirusów itp a wszystkie projekty i prace mi szlak trafił ,mam od tego czasu uraz i wole się zabezpieczyć żeby znowu się nie zdziwić po przyjeździe ,delikatna perswazja w tym wypadku nie pomaga ,trzeba żelaznych środków,mógłbym dać hasło na biosa ale nie chodzi tu o zablokowanie dostepu tylko o jego ograniczenie.

System Windows XP pro.

Czyli jak ograniczyć dostęp ,chyba że to mega trudna sprawa ,to nic jakoś bede inaczej próbował ,albo jakaś kopia danych żeby potem wszystko przywrócić tylko nie wiem jak to działa bo jakoś nigdy nie było potrzeby żeby takie coś stosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

A nie wystarczy jemu, jako użytkownikowi, odebrać prawa administratora systemu?

Wtedy chyba niczego nie zainstaluje i nie zmodyfikuje żadnych ustawień. Co najwyżej swojego środowiska. Chyba, że sformatuje dysk cały, ale przed tym się nie zabezpieczysz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gość wystarczy"... - dobre...

najlepiej to spraw bratu jakiś dysk i zainstaluj Win bez rejestracji, chyba na 30 dni..

swój dysk weź na wycieczkę... żeby pozwiedzał świat...

 

pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności