Skocz do zawartości

Wiz 3D: kościół braci


matv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

to mój pierwszy finished w tej galerii i w sumie pierwszy projekt, który udało mi się skończyć, ponieważ do tej pory raczej się uczyłem i to była pierwsza rzecz na której chciałem wypróbować swoje umiejętności (i oczywiście czegoś nowego się nauczyć). Zdaję sobię sprawę z tego, że jest tu sporo niedopracowanych rzeczy i błędów, ale ani ja, ani mój komputer nie mamy siły, żeby jeszcze nad tym się męczyć... Jak bym chciał policzyć ile razy 3ds mi się wywalił i ile razy powiesił kompa to chyba by mi liczydła brakło...

Liczę na konstruktywną krytykę i mam nadzieję, że mnie strasznie nie zjedziecie :)

 

cam01lh1.jpg

 

cam02hj0.jpg

 

cam03td8.jpg

 

i tutaj z trochę innym oświetleniem:

cam04fg8.jpg

 

cam05ub0.jpg

 

:P nie wiem dlaczego z tytułu, który wpisałem, czyli "kościół braci Dominikanów" zostało "kościół braci"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ogólnie sympatycznie budynek wyszedł. Miejscami brakuje mi dobrego bumpa na cegłach, światło w klimacie "burzowym" rzekłbym. Chodnik na 1 renderze wygląda troche jak dywan, natomiast na drugim jakby był silnie mokry. Ale jak już powiedziałem ogólne wrażenie na plus.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję dokończenia pracy. Troche to trwało ;) ale się udało. Kościół braci (jakich?) istnieje w realu? Jeżeli tak to pokaż referkę. Jakie wymiary mają cegły (wydaja się małe)? Z cegłami mam ten sam problem, wyglądają jak nowe. Psuje to efekt, a zalecania Ani nie poprawiły zbytnio ich wyglądu. Najlepiej wyszły maswerki i rozety a dziwnie wygląda wieżyczka (cała z tego samego materiału co dach). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian Ozga - nie mam już naprawdę nerwów i przede wszystkim czasu na poprawianie tego, a cegła jest w takich proporcjach na teksturze :/ może kiedyś jak dokupię trochę ramu to coś z tym zrobię, ale jak na razie zostaje taki finished.

Master Kiełbaster - niebo troszkę specjalnie przyciemniłem, bo mi się za jasne wydawało, ale może to wina mojego monitora, bo nie jest pierwszej nowości...

adam_m - kościół braci Dominikanów - w pierwszym poście napisałem, że mi obcięło temat. W zamierzeniu nie miało to być dokładne jego odwzorowanie - chciałem zrobić te elementy, które mi się najbardziej podobały :P a wieżyczka w rzeczywistości cała jest z takiego samego materiału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde praca imponujaca niestety caly efekt psuje zly tiling cegiel. Nawet na tym renderze z zoomem widac ze cegly sa jak klocki lego wiec przesadziles troche i napewno nie uwierze ze w realu sa az takie malutkie. Model i oswietlenie sa na bardzo wysokim poziomie ale materialy troche psuja te prace a szkoda bo to genialna scenka. Wiem ze pisales ze nie chce ci sie juz poprawiac no ale chociaz te cegly bys poprawil plz :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pracka, można by z niej jeszcze coś wyciągnąć ale git.

Mam pytanie dlaczego akurat taki kościół robisz a nie potwora albo wizke wnętrza. Pytam bo studiuje konserwację rzeźby i czasem robię podobne rzeczy.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności