Skocz do zawartości

Wiz 3d: Łazienka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie mam już serca dłużej tego poprawiać. Drugie wnętrze w 3ds. Silnik: MENTAL. Prosze o uwagi, szczególnie zależy mi na kwestiach realizmu oświetlenia i jakości renderu - co poprawić.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Elimo nie ryzykuj takich twierdzeń. Ile ty to dłubałeś? Widać że to jest nie skończone, jeszcze wczoraj na WIP pisałam, nie tylko ja, co trzebaby poprawić. A ty nic, tylko do FW i zadowolony.

 

edit: swoje znam aż nadto, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elimo nie ryzykuj takich twierdzeń. Ile ty to dłubałeś? Widać że to jest nie skończone, jeszcze wczoraj na WIP pisałam, nie tylko ja, co trzebaby poprawić. A ty nic, tylko do FW i zadowolony.

 

edit: swoje znam aż nadto, dziękuję.

 

Neiraa, nie chodzi mi o to żeby się sprzeczać. Ile siedzisz w 3d, ja siedem miesięcy. Przy każdej pracy ucze się nowych elementów. Mam świadomośc, że nie są to prace rewelacyjne. W tej nauczyłem się dużo, poprawiłem wiele elementów i mam już dość grzebania przy niej dalej. Kolejna będzie lepsza :) Wrzucam do FW ponieważ to tyle co mogłem z siebie dać na tę chwile - chodzi mi o krytyke która poprowadzi mnie do lepszych efektów. Wiem, że materiały powinny byc lepsze, większe zróżnicowanie kolorystyczne etc. ale nauczyłem się tak dużo przy tej pracy, że w kolejnej będe poprawiał te elementy. Prace poprawiłem nim wrzuciłem ją do FW, zerknij, kontrast inny, światło mniej przeżarte, wizka nocna...nie siedze na laurach tylko się rozwijam. Miałem dość już grzebania przy tym...tak ja na tę chwile jestem zadowolony, ale widze braki :)

 

Dziekuje za zaangażowanie... POZDRAWIAM SERDECZNIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezamaco Elimo. Jeżeli masz poczucie, że się nauczyłeś i że dalej będzie lepiej to doskonale. Pisałam tak bo nie lubię jak ktoś siada na laurach, ot belferski nawyk.

No to w takim razie czekam na następne prace.

...i nie czepiaj się innych ;P zdziwiłbys się jakbyś wiedział ile siedzę w 3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, cudze chwalicie swojego nie znacie??

zerknijn tu Neiraa

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=51491

 

pzdr

 

 

Hehe to mnie rozwalilo :P No okej zgadzam sie ze praca jest troche niedopracowana ale widzialem gorsze w FW i jakos moderacja nie miala zamiaru ich zdejmowac. Sama z niedociagnieciami dalas do FW prace wiec innych za takie samo posuniecie Naiara czepiac sie nie powinnas. Co do samej pracy to powiem to co w WIPIE czyli mdlo strasznie.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha... no teraz to mnie ubawiłeś xD

 

Ostatnio często Cię rozbawiam:P Zamiast cytować moje wypowiedzi mógłbyś coś napisać o pracy kolegi z forum. A co do mentala to twierdzisz że jest wystarczająco dobry żeby wszystko ładnie odwzorować? Odkąd zobaczyłem vraya ani mi się śni żeby wracać do mentala. Jeśli jestem w błędzie to wytłumacz mi proszę bo może czegoś nie rozumiem. Jestem jeszcze żółtodziobem dla Ciebie i tak już pewnie zostanie:P Pewnie znowu Cię rozbawiłem.xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TooL666PL-rozbawiłeś mnie kiedys wcześniej?:P Nie chciałem żeby to zabrzmiało jakoś szyderczo, po prostu mental ma wielkie możliwości tylko jest trudniejszy od np. vraya. W mentalu renderowali chociażby Matrixy wiec chyba można w nim osiągnąc realistyczne efekty.

Jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam nie chciałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik:) Wierzę Ci na słowo że mental jest trudniejszy. Nie poznałem go dobrze bo dosyć szybko przesiadłem się na vray. Gdy przerabiałem tutki w mentalu to na początku końcowy efekt mnie powalał ale z czasem poczułem niedosyt, chciałem więcej i ładniej co vray mi zapewnił. Czy w łatwiejszy sposób? Bardzo możliwe bo jak napisałem nie długo siedziałem na mentalu:)

Już nie zapycham wątku...:P

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności