Skocz do zawartości

Wolsung


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś tygodnia po pracy, przez pare godzin dziennie, wieczorkiem dłubałem sobie taką okładkę do gry steam-punkowej. Chciałem zebrać garść uwag bo jest jeszcze nie oddana i "gotowa" na ew. poprawki.

Wiem że klimat jest dość kolorowo-bajkowy jak na warunki steampunkowe ale takie były wymogi - i tak udało mi się wynegocjonowac trochę mroku:)

Co ciekawe robiłem to w Open Canvasie 1.0 -( programie zajmującym niewiele ponad 1mb ) i Wacomie Intuos 3 i co mogę powiedzieć to : dobry drogi tablet jest cenniejszy niż wypasiony program graficzny:D

 

max3dhf1.jpg

Edytowane przez GrzegorzPrzybys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne, odwazne w kolorze. Kobieta moglaby miec bardziej ponetne piersi, bo teraz malo przypominaja kobiece piersi, jakies dwie kule tam ma. Mnie troche razi skala tej postaci z tylu. Tzn rozumiem, ze ona ma byc duza, ale efekt optyczny jest troche taki jakby koles byl z przodu a nie duzy. Mozna by u niego zastosowac jednak odrobine perspektywy atmosferycznej i zgubic ten sam kontrast , ktory ma postac na przedzie.

 

Cos w tym stylu:

http://www.tgfg.pl/tomek/wolsung-over.jpg

 

Zmniejszylem tez glowe duzej postaci, bo w oryginale optycznie bardzo jest zblizona do wielkosci glowy postaci z przodu i jakos to ze soba nie gra najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne kolory

ja bym dodał jeszcze, że źle się odbiera rękę tego krasnoluda. Jej kąt sugeruje, że jest wyciągnięta do przodu, ale w domyśle ma ją chyba kciukiem zatkniętą za pasek. Pasek jest taż odrobinę za mocno zakręcony ku górze. Dopasowanie perspektywy do samochodu obok z pewnością by pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze przy tym posiedzieć ;), jak dla mnie fajnowate. można by mocniej odciąć bohaterów od sprzętów szczególnie lewą stronę, wszystko jakoś siedzi na jednym poziomie, przez co nie ma takiego odbioru na jaki powinien wskazywać ten układ.

 

//pozdr.

Edytowane przez miriam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności