Skocz do zawartości

pojazd 3D: Mazda Furai REAKTYWACJA!


Stachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W tym studio jest glowne swiatlo ktore rzuca cien drugie stylu i z boku widac jak cien zanika. Pewnie przez jakis jasny plane. I jak widzisz grain odbic ma duzo wiekszy zakres od bardzo jasnego do ciemnego. U Ciebie są za ciemne obicia. Poogladaj sobie jak ustawiane są studia w rzeczywistosci

 

01tr7xr7.jpg

 

i postaraj sie to odtworzyc w maxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu jest dużo lepiej, jak dla mnie przynajmniej :)

...Tak jak Błazi pisze materiał opon jest fatalny, "mało gumowy", felgi, tarcze - sprawiają wrażenie jakby materiał był "standard" z małym reflection - wyglądają dość płytko.

Czy przy teksturkach masz jakiś bump, bo też troszkę płasko to wygląda?!

Pozdr & powodzenia w dalszych zmaganiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć! dzieki wielkie za komenty tyle ze ciut za pozno ^^ bo ja tak patrzyłem i patrzyłem na ten render i cos mikurcze nie pasowało. i jednak wpadłem na pomysł ze taka przekłamana perspektywa troche kiczowato wyglada i postanowiłem dac normalną z lekkim skrzywieniem. jutro powalczę z oponami. texy zadnego bumpa nie maja bo to naklejki a naklejki sa płaskie raczej i juz nie wnikałem ;P

11473312e793c300m.jpg

mysle ze tu juz poza oponami jest o wiele lepiej od poprzednich renderów

Edytowane przez Stachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, gdy dostałem te blueprinty od homy jakies kilka stron temu nie chcialem ich nawet przykładać do modelu poniewaz domyslałem sie jaka bedzie reakcja a mazylem juz o skonczeniu modelu. to był błąd... ale teraz ten błąd mam zamiar naprawić :)

wkoncu przyszedł czas kiedy podłozyłem blueprinty pod moj model... gdy zauwazylem jak on strasznie jest niezgodny z oryginałem to az zlapalem sie za głowe! coz. sumienie nie dawało mi spokoju wkoncu zabralem sie za przeróbki... jakies 2 tygodnie pracy(z przerwami)

narazie jest tyle

1f43b3ebeb3c485am.jpg6fcdcb17d1b05c5dm.jpg835c01dcb9e20611m.jpg94f2cb9040e2937dm.jpg

540098c3909dd8c7m.jpg32a6b713d315ba35m.jpg3152d1ff346d687dm.jpg4bee71f786eace79m.jpg

jesli ktos niezauwazył to zmianom poddały się: cały tył, cały wlot na boku, końcówka dachu tam gdzie sa te trójkąciki, przód niższy, przednia szyba bardziej szpiczasta.

 

w planach mam jeszcze zrobic mu pozadne wnetze, otwierane drzwi, bieznik na opony, w ogole opony poprawic i zrobic mu silnik(ale nie bedzie to oryginal bo 450KM i 290km/h vspeed to dla mnie parodia jak na woz z takim wygladem. sie zastanawiem poco mu ten spoiler robili... ale mniejsza ;) nie bede robic mu tez naklejek bo uwazam je za zbędne, czysta furai jest o wiele lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi sie ciekawie, przod wyglada juz nieźle i tyl tez niczego sobie. Male zastrzezenia co do boku(wiem ze te fale cieżkie ale nadal nie tak jak w oryginale), ale zdecydowanie caly efekt Twojej pracy psują te koła. No poprostu mi nie podchodzą:| zmien je A.S.A.P.!

 

http://www.v10.pl/archiwum/serwis_informacyjny/aktualnosci/mazda/furai/mazda_furai_06.jpg

 

zwroc uwage na profil opony(bardziej kanciasta), wygiete ramie bardziej wystaje a to proste wpuszczone jest do srodka. Oba duzo krotsze bo piasta wieksza. Rant jest zaokrąglony i zweza sie duzo baedziej. Tarcze tak wielkie ze prawie ich nie widac. Bardziej mocowanie tarczy. Mam cichą nadzieje ze kola tez sa vip i tylko tak panikuje:P

 

pozdrawiam

Edytowane przez GrześDuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki za rady, fele poprawiłem tak jak jets w oryginale, czyli ze te dłuzsze ramoina wystaja i ran jets troche zwęzony do srodka

wlaczyłem ttez duzo z oswieltleniem, oto wyniki:

c0c79937d3c1f16am.jpg

 

thpix.gif

 

i siatki (mam nadzieje ze w mare czytelne)

c39bfef4d9641aebm.jpg

9e5d42aeb87757a3m.jpg

Edytowane przez Stachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co mrkrzysiek napisał o tym nadkolu przy reflektorze jakoś nie ładnie wygląda to miejsce, na nowym studio nadal to występuje i brakuje chyba trochę kontrastu odbiciom po mojemu powinny być trochę jaśniejsze moze podpytaj ludzi od aut o jakieś porady czy coś jest ich tu sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności