Skocz do zawartości

Pojazd 3D : Audi A6, Updatek


D4D4L

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

Co do audi to sam nie wiem jakie :/ a4 quattro chyba ale nic poza tym dostalem do oswietlenia oshadowania itp itd.

 

front1js3.th.jpgbackdf0.th.jpg

 

Mental + PS + eee Herbacia :)

 

Model nie mój jeszcze raz pisze :)

 

Co do reszty hum...2 dni roboty...render po 10 min na fotke.. w rozdzialce 2000x1500 eee humm a i tak opony mi też się nie podobają ale juz eh :P moze jutro poprawie :)

 

Siemka

 

Updatek :) taki tam render jeden juz z dla zabawy hehe :)

fin2om4.th.jpg

Edytowane przez D4D4L
update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podobać się :)

Ale zwiększ ilość hm... depth'ów czy jakoś tak, bo światło przechodzi Ci przez jedną warstwę szkła, a przez drugą już nie ;)

Oponom zmiękczyłbyś odbicia i byłoby git, a nie tak jak teraz :D

O, i w ujęciu z tyłu na tylnym nadkolu Ci się softbox brzydko "urywa" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc mi się strasznie nie podoba ;) jest trochę krzywo (no ale fakt model nie twoj). lakier wygląda jakby clay w pewnych miejscach, materiał opon, a o felgach już nie wspomnę. a audi to jest a6. a4 z czasów tego z rendera ma zupełnie inny tył, ale przód prawie identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko 10min na render?

 

Lakier do poprawy, ma bardzo ciemna obwódkę na powierzchni niemal równoległej do kamery.

 

 

Mała postprodukcja w PS byłaby wskazana, bp np. znaczek "A6" niknie w refleksie.

 

Swoją droga, jak zrobiłeś refleksy w tym studio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

patry - aj ten softbox :D olal sprawe :P ale juz poprawione ehe oponki tez nowe i te dephy są dobre tylko za durzy kontrast etc ;)

pecet - aj no tak :D slepota nie boli haha

Master Kiełbaster - spamer :D no ale ta jest sztucznie wlasnie poprawiam hehe :)

trosiek - Yh no cuz :P bywa hehe

Pussik - Na farme siadlem ona ma powa haha :D Lakier jest dobry to w post produkcji tak ściemnilem te ranty, A co do reflexów to hum 3 plany z spotem na nie i zalatwilo reflex reszta to AE i post produkcja, plik mial z 40 layherów, 6 na lakier, i po kilka na detale nie było custom paintowania więc moge animke strzelic hehe :) (btw to ty do mnie napisalas na gg?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności