Skocz do zawartości

[Wizualizacje]Z wizualizacjami boje moje ;)


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

Oleksiak skórkę poprawiłem, myślałem że przejdzie taka jak jest :P powininem zrigować skórę jak obierałem banana to miałbym dużo mniej roboty teraz :)

 

odbicie w blacie dziwne ale fizycznie poprawne, nic się nie da zrobić :P

 

dodałem listwy przypodłogowe, na refce nie było ale raz się żyje :D

 

wiedziałem że do szfek ktoś się przyczepi ale tak mają być :P miałem napisać to jak rendery postowałem ale zapomiałem, a mechanizm jaki stoi za otwieraniem jest niezwykle sprytny, naciska się delikatnie drzwiczki a one lekko odskakują :) dla szuflad są wnęki gdzie wkłada się rękę i ucina palce :D

 

z owocami coś mi nie poszło więc wiele się nie zmieniło:/

 

i dzięki ;) btw poprawiłem link do drugiego zooma

 

 

 

Pawelkos dzięki za komkent :) design tradycyjnie nie mój :P część "błędów" poprawiłem część nie, mikrofala zostaje nawet podoba mi się taka dziwna :P

 

 

Endriu_M

dzięki :)

 

-------------------

 

i nikt nie zauważył, że na tym zielonym "zakończeniu" po lewej, na dole przy podłodze geometria mi się zapadła i jakiś babolec wyskoczył :) ale sam zauważyłem

 

to na ścianie to nie cagły :P miały być jakieś panele jakieś takie prawie drewniane czy coś, ale męczyłem się z tym długo, ciągle mi jakieś błędy wyskakiwały, a to normalne się powywracały i vray głupiał albo nie czytał poprawnie layerowanej textury, efekty były słabe więc ostatecznie zostawiłem gołe :) ale nadal coś mi nie pasuje w tej ścianie:/ może zrobić bardziej pociągłe te panele?

 

lepiej? :)

 

 

t_4m_a0fbe83.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ojj przyjemnie. Widać że się poprawiło jestem na tak :D Uchwyt od torby masz nie symetryczny na końcu już się nie chciało poprawiać ? :) 3 szafka od góry ma jakiś dziwne odbicie pod drzwiczkami. Tam w narożniku gdzie zielony listwa nad blatem styka się ze ścianą też jest jakieś dziwne obicie.

 

I taka mała propozycja co do tego odbicia na tej powierzchni co się wcześniej tak jej czepiałem :P - może spróbuj przesunąć jeden kieliszek na drugą stronę wazy to będzie się on w tej powierzchni odbijał i będzie wiadome o co kaman :D

 

Btw. pracka i tak pinkna. mechanizm fajny ;).

Edytowane przez Oleksiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleksiak dzięki za koment :)

co do torby to jest symetryczna, ale lekko zbendowałem uchwyty żeby nie były proste jak ze stali hartowanej :P może wydawać się że jest z nimi coś nie tak choć mi się nie wydaje nie ważne jak bardzo bym się starał :P

 

co do dziwnego odbicia pod trzecią szafka, jesli chodzi Ci o to małe czarne to "logo producenta" a jesli o to duże pod spodem to okap :P

 

tam na zielonej listwie odbija się kran, też mi się nie podoba, za bardzo skupia uwagę, będzie trzeba w shopie wyretuszować :P

 

a co do odbicia na pionowej ściane stołu to próbowałem właśnie coś takiego zrobić za pomocą noża ale ustwiłem go zbyt blisko krawędzi i nawet nie ma się jak odbijać:) kielichy podobają mi się w tym miejscu gdzie są ale właśnie wpadł mi do głowy inny pomysł, tam za owocami postawię butle z winem albo wyciągnę tą z pierwszej kuchni albo zrobią bardzoiej fikuśną :) zobaczymy co wyjdzie :)

 

i dzięki ;)

 

 

markus23 dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem post powyżej miało być "poprawiło" a nie "poprawiłem" :P

 

To że tam jest okap to wiem heheh :D Tak chodzi mi o to logo producenta jeżeli będzie większa rozdziałka to powinno wyjść ładnie bo teraz moim zdaniem wygląda jak coś dziwnego :P

 

Jak wpadł pomysł to "work work" jak to mawiają peony ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleksiak danke :)

 

no to poprawiłem refleks i dodałem flaszkę ;) za pierwszym razem jak zarzuciłem render vray bez powodu nie chciał wczytać mapki diffuse dla ściany :/ i 30 min w plecy :P ale fixnąłem i to :)

 

t_kitchen3m_f139159.jpg

 

już mi się ta vizka nie podoba to chyba można uznać że skończona :D

 

dzięki wszystkim za komenty!

kończe z vizkami, już mi się nie chce ;) znudziły mi się :D

 

cheers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności