Skocz do zawartości

Postać 3d: Ais


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

(widze leandera i empecka w tym watku na cgtalku :D )

Wlasnie nie rozumiem dlaczego w tych wszystkich nowych systemach spolecznosciowych tak mocno kladzie sie nacisk na rozwoj narzedzi inwigilacji tej spolecznosci :)

 

Odnosnie dziewczyny Lukiego, to z kazda wizyta w tym watku bardziej mi sposob potraktowania wlosow nie pasuje. Wg mnie gestosc linii, silny kontrast, jakas mechanicznosc w sposobie ich odtworzenia, zaburza odbior reszty postaci, lekkiej i prosciej, celniej uchwyconej.

 

Zrobilem maly overpaint wlosow (a konkretnie gaussian blur ;) i wydaje mi sie, ze lepiej wychodzi twarz, prostota bryly i inne zalety tego modelu

luki-overpaint.jpg

 

A teraz biore gazete i ide tam gdzie mnie zaden system nie wysledzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander, masz troche racji. Wlosy to zdjecie. Mi sie podobaja, moze jakbym byl lepszy w rysowaniu to bym je poprostu narysowal, a ze nie jestem, to sa takie wlasnie. Takie jak po Twoich poprawkach teoretycznie moglyby byc, ale pod warunkiem ze cos wiecej zrobilbym z nimi, bo sa zbyt plaskie. I tak jak juz chyba pisalem, moglbym w tym mieszac i mieszac, jak zawsze, ale kiedys musialem powiedziec sobie ze wystarczy. Zaplanowalem sobie z nia scenke, mam juz ukonkretyzowany pomysl, upozowalem sobie boxowy model, pod niego bede deformowal i modelowal ubranie, ktore bedzie calkiem nowe. Do tego scenografia itp. Kiedy to bedzie to nie wiem, niewykluczone ze wcale, jak to juz nie raz bywalo.

Zrobilem krotki i niepelny turnaround. Wyglada troche inaczej, bo nie chcialo mi sie bawic z animowanymi maskami.

 

dziczyzna - szkoda ze nie zdazylem przeczytac Twojej krytyki, jesli byla tak dobra jak Twoja znajomosc ortografii szkoda mi tym bardziej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra pracka jest naprawdę przyjemna! bez poprawek :)

 

 

mała dygresja:

 

i podzelam twoja awersje do miliara fejsof, purchli, zmarchow, zakamarow i calego tego gowna zibruszowego. durnie nasraja, narobia sie, fakture skorki zrobia, ze niby do low poly a wejdzie pierwsza mipmapa i 95% ich pracy w kubel. zapominaja o bryle a nawala gowna i ze niby jest slicznie. taka dygresja z mojego podworka.

 

P. to tak poważnie czy tylko za dużo browara po robocie? Wytrzeźwiej zanim posty wrzucasz.

To z linkiem w twoim wykonaiu do czyjegoś posta że jest gównem to było przegięcie a pieprzenie że ktoś nawrzuca tego zibraszowego gówna to rzeczywiście brzmi jak z podwórka .. dokładnie twojego podwórka.

Nie ma to nic wspólnego (to co mówię) z tym co ty robisz nie twierdzę że sam robisz niewiadomo co ale rób swoje, bierz swoje grabki idź do swojej piaskownicy a nie mieszasz z błotem ogrom ludzi którzy mają swój system sposób czy co tam innego na 3D w Zbrushu. I pieprzysz także że ktoś się narobi i mało z tego zostaje... weź 10 oddechów przed napisaniem posta może bardziej przemyślisz co smarujesz!

 

Masz tu linka obejżyj sobie modele a potem filmik Warhammer Online

http://www.zbrushcentral.com/zbc/showthread.php?t=62405&page=1&pp=15

 

Wkur... nerwowałeś mnie tym linkiem do czyjegoś posta, nie twierdże że ten ktoś jest git bo nie jest ale nie rób takiego pieniactwa i gówna na forum ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybczcie że zaśmiecam wątek ale ręce mi opdają.

 

axis

kompletnie nie zrozumiałeś o czym pisałem. mam dla ciebie radę: czytaj ze zrozumieniem.

 

a propos modeli które pokazałleś. są najprzeciętniejszą niczym nie wyróżniającą się z setek tysięcy innych rzemieśliniczą chałturą.

 

EOT

Edytowane przez P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to pewnie nieuniknione porownanie. Prawdopodobnie dlatego, ze Andy jest jednym z bardzo niewielu gosci ktory nie robi ani fotorealizmu, ani fantasy/sci-fi i wlasciwie tylko on przychodzi personalnie do glowy kiedy myslimy o toonowych panienkach.

Ja nie czuje zeby akurat nim tracalo. Jak juz mowilem jestem fanem roznych rysownikow i ilustratorow, takich jak sanecjack, rodguen, arthur de pins, sushixav i cale mnostwo innych. To wszystko ogolnie sklada sie na moje inspiracje, z ktorych biore sobie po trochu to co mi sie podoba, zwykle nieliteralnie.

Rysownikow fajnych toonowych laseczek jest od cholery i wygodniej jest nimi inspirowac. Prezentuja cale mnostwo styli i kazdy ma swoj, nikt tam tez nie mowi ze to wszystko zrzyna z disneya;).

No ale to takie tam gadanie. Jak ktos widzi w tym Andyego to pewnie zupelnie nieswiadomie pod niego jechalem;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności