Skocz do zawartości

oficjalny press release autodesk mudbox 2009


marcin wuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przed chwila sprawdzalem co tam w blocie piszczy i mi umknelo ;)

Dzieki za linka.

 

Zobaczymy jak tam te malowanki co dodali ;) Bo za $745 zielonych papierow MUSZA byc znakomite ;).

Poza malowankami i mozliwoscia pracy w kwadryliozylionach poly (znowu pojawia sie miliony prac ze znakomitymi porami na skorze i spie********** proporcjami LOL) dodali fajerwerki (choc cieszy ze popracowali nad ulatwieniem przerzucania normali do mayi i maxa). Przy takim renderze mam nadzieje ze istnieje mozliwosc nagrania szybkiego "turntable'a", bo jesli nie to... wlasciwie po co mi to? Chyba tylko szaleniec modelowalby z wlaczonym DoF i tymi wszystkimi cieniami, swiatlami, odbiciami...

Nie widze tez w opisie nowych rzeczy nic przypominajacego zbrushowego transpose'a (chyba ze ktos lubi przerzucac modele miedzy aplikacjami i bawic sie w rigowanie zamiast w sekunde przesunac cos co nam nie pasowalo...). Czekam z niecierpliwoscia, zeby zobaczyc co tam wysmazyli.

Ale chyba jeszcze bardziej na odpowiedz Pixologic :D

 

@marcin wuu - nie klamia. Nie wspominaja ze chodzi im o triala 1.0.7 ;)

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogo zwłaszcza jak ktoś ma już zbrusha to na razie głupio wydawać tyle kasy na muda. Z drugiej strony to jak to malowanie będzie takie rewelacyjne jak zapowiadają to chyba warto go kupić zamiast bodypainta który tani nie jest.

Traspose świetne narzędzie jak w nowym mudboxie nie będzie alternatywy to ja nie wiem, bardziej to przydatne niż jakieś dof'y i inne efekty renderingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nezumi> wystarczy zalogować się na community Autodesku i pisać co by się przydało. Ostatnio rozmawiałem z kilkoma osobami z Autodesku i bardzo się dziwili, że ludzie narzekają na nowe opcje, mimo, że oni wprowadzają większość propozycji podanych właśnie na community.

A na Muda czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@Ti - osobiscie zbrushuje i czekam w tej chwili na siggraph na ktorym Pixologic ma pokazac co tam przygotowuje do nowego Zbrusha ;)

Co do mudboxa - niech bedzie jak najlepszy, bo solidna konkurencja zapedzi Pixologic do roboty. Nie bede sie jednak logowal i wypisywal oczywistych rzeczy bo w koncu developerzy nie sa chyba kretynami zeby sie domyslic, ze taki transpose jest przydatny bardziej niz DoF w viewporcie..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka :) Po prostu nie spodziewałem się że pixologic tak szybko zaprezentuje jakieś ficzersy nowego zbrusha. Zb3 wyszedł chyba 4 lata po dwójce, wersja 4 się w tym roku na pewno nie pojawi ale fajnie jak by ja wydali przynajmniej w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności