Skocz do zawartości

jestem lamusem w 3d max


sinkit

Rekomendowane odpowiedzi

W 3ds max jestem zadki jak zupka wiezienna, chcialbym zaczac cos robic konkretnego ale nie mam pojecia przedewszystkim o modyfikatorach. Mam wiec takie zapytanie, nie wiecie gdzie mozna znalezc jakies materialy co by mi pomogly w pracy z tym programem ?? cos konkretnego z czego mozna korzystac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie jesteś lamusem tylko lamerem:D

Książki papierowe są dobre, ale też w internecie jest znacznie więcej materiałów, no i jeszcze gazety. Dwa tytuły można polecić \"3D magazyn\" lub \"Computer Art\'s\".

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie uwazam ze wiekszosc ksiazek na POLSKIM rynku jest pomylka... z kazdej mozna sie w sumie czegos nauczyc ale w ogolnym rozrachunku szkoda kasy. jest masa swietnych tutkow na necie. ksiazki te sa jedynym wyjsciem dla kogos kto nie ma netu... sam swego czasu pokupowalem sporo ksiazek, wydalem kupe kasy i nic. cos tam przeczytalem ale ogolnie lipa.

 

ksiazki \'po prosu...\' sa beznadziejne, nic sie z nich nie dowiesz. jest to rozpiska funkcji danego programu, rownie dobrze mozesz wejsc do helpa i poczytac (wiem bo mam \'po prostu max4\' ) . no chyba ze nie znasz angola no ale to inna bajka. z kolei \'cwiczenia praktyczne\' to cwicznienia typu stworz boxa, postaw go tam, stworz omni i nacisnij f9.... duzo wiecej ci da zrobienie wbudowanych tutkow do maxa, ktore sa bdb btw...

 

jedna z niewielu naprawde swietnych ksiazek jest \'lightwave 7. vademecum profesjonalisty\' Dana Ablana... koles jest niesamowity, super kniga...no ale to LW hehe..do maxa? sam nie wiem... calkiem fajna jest \'tworzenei cyfrowych postaci\' Billa Fleminga (tez koles total-guru); przegladalem w empiku ostatnio... fajna, pokazuje jak robic rozne rzeczy na przykladzie maxa, lw, amapi i chyba animation mastera... b. dobrze surface tools wytlumaczone, polecam...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności