Skocz do zawartości

Technologia NVidia PhysX - prawdziwa fizyka


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

...wiadomość brzmiąca jak artykuł sponsorowany- i jeszcze reklama na zakończenie -szkoda że zapomniano dodać ze to "cudo" stworzyła zupełnie inna firma - AGEIA Technologies, którą podkupiła Nvidia- takie prawa rynku- ale autor wiadomości mógł przytoczyć to i owo, bo naprwdę brzmi to jakby to pisał ktoś z działu PR Nvidii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiadomość brzmiąca jak artykuł sponsorowany- i jeszcze reklama na zakończenie -szkoda że zapomniano dodać ze to "cudo" stworzyła zupełnie inna firma - AGEIA Technologies, którą podkupiła Nvidia- takie prawa rynku- ale autor wiadomości mógł przytoczyć to i owo, bo naprwdę brzmi to jakby to pisał ktoś z działu PR Nvidii

 

Uwaga o tyle przesadzona, że 90% wszystkich newsów na max3d.pl wygląda jak artykuł sponsorowany, tylko pozazdrościć sponsorów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symek, eco: No nie. Nie jest to żaden artykuł sponsorowany i takich nie było jeszcze. Jeśli będą to będą oznaczone odpowiednio i zapewne będą wrzucone do innego worka.

 

Zamieściłem oficjalny komunikat jaki dostałem od PR'u NVidii. Nie było go nawet jeszcze na stronie NVidii.

 

Wydał mi się na tyle atrakcyjny, że go zamieściłem. Związany z wydarzeniem jakim jest SIGGRAPH ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...po prostu interesowałem się tymi "cudami" jakim jest technologia PhysX -rzeczywiście wiadomość jest ciekawa, szczególnie że fizyka w grach traktowana jest po macoszemu- a nad takimi technologiami pracują również i konkurenci (AMD/ATI oraz Intel)i niewątpliwie będzie się działo w tym temacie- ja tylko się przyczepiłem do wydźwięku- miała być wiadomość a wyszła reklama- wiem że wszystkie informacje wychodzące od "PR.a.LUDZI" brzmią jak reklama- ale w sumie zamiast tak obszernego tekstu wolałbym suchą informację- pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności