Skocz do zawartości

WiP Obiekt 3d: Beryl Commando


ognisty

Rekomendowane odpowiedzi

taki pistolet dłubie, na razie wersja 'haj' poly (troche haj - srobki i wszystkie okragle bolce, troche low, sam nie wiem jak ja to później poukładam :D), wrzucam tu bo muszę mieć motywacje żeby robić dalej ;)

 

siatki na razie nie pokaze :P

 

screenxa4.jpg

screenxa4.1af3fb9044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

szczerze to sam nie wiem, tak go robilem wieczorami, troche odkladalem bo robota byla, ostatnio znow odkopalem i mam zamiar skonczyc, ten model mysle ze z 4 wieczory po 2h, w tym duza czesc na rendery próbne (lol wiem ze to głupie :D)

 

teraz dłubie, aby bardziej to zlołpolizować i wypalić normale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widzialem tutaj dobrego kawalka gnata, podoba mi sie!

 

Odnosnie samego karabinu - Beryl Komando, widac ewidentnie ze jest bazowany na szkielecie tantala, ktory jest na polskim akmsie, ktory jest wzorowany na sowieckim akmsie, ktory jest wzorowany na kochanym ak47 (lol jaki rodowod), pokaz referki z ktorych robisz, bom ciekaw ;p (wiem, moge google, ale jestem ciekaw jak bardzo trzymiesz sie referencji, uwielbiam takie dokaldne robotki :P)

 

Po wydzierganiu hajpoli masz zamiar robic lp + normalki + mapy diff i spec a potem uzyc go w jakims konkretnym enginie, czy tak o dlubiesz go dla relaksu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model super, ale co za temat wybrałeś! Przecież to jest zmasakrowanie pochodnych serii AK! Jak robisz "choinkę" to zrób M4 albo dobież takie dodatki, które nie będą się gryzły wizualnie z gnatem, mimo że w rzeczywistości ludzie, głównie antyterrory, pakują teraz co się da, bo chodzi o funkcjonalność. Dla podpowiedzi: kolba nie pasuje, risów za dużo, okropny chwyt przedni nie pasuje do eleganckiego łuku magazynka. A można było zrobić AK-103 z latarką na maleńkim risie albo uchwycie i kolimatorem na ruskim montażu. I ileż więcej elegancji by było. To tak na przyszłość.

 

http://www.weaponevolution.com/forum/showthread.php?t=138 - tu przykład z kolimatorem i latarką, ale chwyt (tylny) straszny.

 

Jesteś na mojej liście ludzi do zlikwidowania. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności