Jump to content

modelowanie stopy


dziczyzna

Recommended Posts

Witam

*Palce są za długie

*Kostka wystaje jak patrzysz na stopę od góry, a tutaj wygląda jak była by trochę wgnieciona. Tak powiedzmy wgnieciona. Powinna być bardziej odstająca.

 

To tyle mogę powiedzieć ;)

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Czemu tak po nim jedziecie? Ile ja na tym forum gniotow z zbrusha widze? Jakies babolowate niewiadomoco a to przynajmniej przypomina stope i to bardzo przypomina. Troche porawek i bedzie spoko (chodzi mi o ogolny ksztalt a nie o detale). Poszukaj na tej stronie tutka o modelowaniu stopy http://www.androidblues.com/ Moze juz z niego korzystales ale jesli tak to musisz jeszcze nad tym popracowac.

Vega ma racje, inne rzeczy tez do dopracowania.

 

W normalnym polozeniu stopy, plasko na ziemi, byloby ci chyba latwiej. Wiecej refek no i swoja stope mozesz latwo tak obejrzec.

 

Temat naprawde popraw, taki regulamin.

Edited by Gomez
Link to comment
Share on other sites

Każdy od czegoś zaczynał i nie zawsze było to co zrobiliśmy było idealne :D nawet teraz tak jest. Chłopak dopiero zaczyna i się uczy. Jak na początki dobrze mu idzie. Niech zmieni to co zostało tutaj napisane, a będzie ok :)

Link to comment
Share on other sites

...ej no bez przesady z tym jechaniem...przecie są szympansowate a to tylko skojarzenie wszak, jak się je skróci to mamy stópke.....ale w sumie autor nie napisał do kogo ona należy więc trudno mówić o "za długich"...cholera wi. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Niech napisze ktos kto skończył WSMS (Wyższa Szkoła Modelowania Stóp - dla niewtejemniczonych):D. Jeżeli to początki twoich zmagań z organiką to nie jest źle i fakt że modelujesz ręcznie troche załagadza pogląd na cały model:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy