Skocz do zawartości

Postać: Nieznany mistrz JEDI (WIP)


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym abyście rzucili okiem i wytknęli mi błędy w moim ostatnim obrazku. Dodam, że rzadko maluje i nie mam wprawy... 2D to taka miła odskocznia od wszystkich tych wizek z pracy :)

 

Acha nad obrazkiem siedzę dopiero albo aż od soboty wieczór.

 

Pozdrawiam i czekam na komentarze.

 

 

Nieee no, 100 osób już prawie i nikt bez zdania?? no chociaż zwymyślajcie na coś... że mu źle z oczu patrzy, czy coś... cokolwiek, rady jakieś... no piszcie piszcie to nie boli :)

 

robocikex6.jpg

By mortom

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

NIe jestem nawet dobry ,ale widze co nie co :P ....skad u ciebie pada siwatlo ? z lewej czy prawej? bo na jednej rece i nodze z lewej a potem z prawej ale widoczne tlyko na dloni a na nodze juz nie ;P to samo glowa no i anatomia ;)

 

Ale zacne :D mnie pasuje :P gydby tlyko jeszcze tlo zroibc jakies tematyczniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja tez sie odezwe ;)

 

popraw reke dzierzaca miecz, musi byc bardziej "chwytliwa"- dlon przegnij bardziej w strone jego uda...glowe proponuje wzmocnic nieco szersza szyja i glowe przesunac w prawo(do tylu), moze rozpracowac jakos lepiej ten kask/chelm... co do kolorow sie nie odzywam jak narazie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, głowa zbyt nachylona teraz jest..wygląda jakby się garbił. Trochę dziwnie stoi coś -jakby na piłce. Może jego prawą łydkę wraz ze stopą bardziej wyprostować do horyzontu.Klamerka na piersi zbyt papierowo wyszła. Zielona plama po zabiciu komara?;D Ok to tyle. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow no dzięki chłopaki...wiedziałem że można na was polegać :)

Zuczus - kurczaki od razu widzę że pójdę w stronę tego overpaintigu!! wygląda jak nie mój projekt :)

 

Dzięki wielkie :) skończy się tydzień roboczy i od razu siadam do poprawek :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności