Skocz do zawartości

Wiz 3d: Szkoła w Rumii


Stachu

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec tak. długo to picowałem, 3 tygodnie samego oświetlenia, myślę ze juz wiecej z tego nie wycisnę. fotorealistyczne to to nie jest ale Mirach mi mowił ze juz w dobrą stronę idę. No coz czekam na wasze opinie i komentarze, nie bede niestety tego juz wiecej udoskanalał bo trzeba sie rozwijac i nowych rzeczy probowac a nie ciagle w jednej pracy modzić ;)

bb7d6a42434ffbe7m.jpg

d7d31f5096437308m.jpg

004b95370f5696aem.jpg

 

edit:

poprawka krawężnika

d1802620d37807b3m.jpg

Edytowane przez Stachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Slaba trawa, roslinki tez troche niebardzo, szczegolnie te drzewka wygladaja jakby je obcinal ogrodnik amator, strasznie takie rzadkie, na bruku przydalby sie bump jakis bo chyba go tam nie ma a jak jest to za maly. krawezniki chyba za wysokie, niepodoba mi sie tekstura asfaltu, zle zmapowane schody. Wiecej uwag nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak. długo to picowałem, 3 tygodnie samego oświetlenia, myślę ze juz wiecej z tego nie wycisnę. fotorealistyczne to to nie jest ale Mirach mi mowił ze juz w dobrą stronę idę. No coz czekam na wasze opinie i komentarze, nie bede niestety tego juz wiecej udoskanalał bo trzeba sie rozwijac i nowych rzeczy probowac a nie ciagle w jednej pracy modzić ;)

 

Myślę, że najbardziej byś się rozwinął właśnie na tym co ci sprawia najwięcej trudności niż rezygnował i szedł na łatwiznę. Rozumiem, że gdybyś ukończył render i model bo miałeś jakiś termin to rzeczywiście mogłeś go zostawić w takim stanie. Ale ty to robisz dla siebie i pisanie, że nie będziesz go udoskonalał bo trzeba się rozwijać to wg mnie jakieś nieporozumienie. Co chcesz rozwijać jeżeli jeszcze on nie wygląda tak jakbyś chciał lub zostawiasz błędy w modelu. Wypuścisz po tym następny z takimi samymi błędami? Z chęcią zobaczę twoją następną pracę i obym się mylił albo po prostu nie pisz ile się męczyłeś i jak będziesz się rozwijał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, rozumiem twój poglad jak najbardziej. ale mi chodziło o to ze ze swoją psychiką nie potrafię tak siedziec z jedną rzecza w nieskończoność. chce ciagle coś nowego i wiadomo ze nastapna praca nie bedzie bezbłędna ale bede sie starac zeby nie robić takich błędów jak tu. watpie zebym w tym doszedł do jakiegos fotorealizmu bo model j.w. mówili taki se, a czasami wiecej czasu pochłania poprawianie czegos niz zrobienie tego od nowa ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności