Skocz do zawartości

Postać: Główny bohater gry PFH2008


Kolin101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj zacząłem pracę nad modelem postaci do gry PFH2008 (Polish Farmers Harvester 2008) i od rana na razie wypociłem kawałek głowy (zdjęcie w miniaturce). Chciałbym więc teraz spotkać się z falą waszej krytyki, która na pewno mi się przyda.

 

P.S Weźcie tylko proszę to pod uwagę że to moja pierwsza głowa ;-p.

 

P.S Głowa ma 2006 poly

Edytowane przez Kolin101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chcesz krytyke to ja dostaniesz :P masz tyle poly a one i tak nie bardzo wplywaja na geometrie modelu smialo moglbys wycisnac wiecej detalu ba jakis zarys glowy teraz to bardziej jest to kula z czyms co ma przypominac nos. Jesli to ma byc do gry to cos nie bardzo to gema artowe jest chyba ze to do jakiegos intra itd tak czy siak zabardzo twarzy z tego niezanimujesz. Pierwsza nie pierwsza praca liczy sie aktualny stan rzeczy wiec przykro mi ale bedziesz musial jeszcze sporo popracowac i zrozumiec na czym polega modelowania pod gry ba wogole modelowania bo teraz to wyglada jakbys dopiero pierwszy raz zetknal sie z grafika 3d. Potrenuje troche a pozniej mysl o grach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no to jak wiesze ze nie moze miec duzo poly a specjalnie wygladasz mesh smoothem to po co? to przeciez na jedno wychodzi :/

 

Bruneq nie wiem czy troche nie za ostro no ale troche w tym prawdy jest. Ambicje w dzisiejszych czasach to kazdy ma ale troche zdrowego podejscia to nie bardzo niestety :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lat o_O ?? Chyba chciałeś napisac miesięcy ;-p. JA osobiście około 5 msc się tym wszystkim zainteresowałem i pociągnąłem za sobą snajpera a fenikser to juz te forum 8 msc temu założył.

 

P.S wiem że teraz pewnie ktoś napisze że po takim czasie chcemy jakiś hiciol czy cos zrobić ale to nie prawda że My chcemy bo to tylko Fenikser tak się uparł ze akurat to będziemy robić i już. Nieraz mu już mówiłem żebyśmy za coś łatwiejszego się wzięli np za jakąś prostą samochodówkę albo cos w tym stylu ale on nie bo chce koniecznie pobić LS (landwichraft Silmulator [nie wiem czy dobrze napisałem]). No więc coż poradzić robię to co on chce bo chcę trochę wprawy nabrac i już.

Edytowane przez Kolin101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze kolejny problem. Jak połączyć dwa poly żeby były jednym, tzn tak żeby z dwóch się zrobił jeden.

 

Ok już tez sam znalazłem tą funkcję ;-p

 

Przeczytaj powyższy post za każdym razem kiedy będziesz chciał zadać podobne pytanie. To tylko 50% złośliwości, reszta to ukryta oświecona prawda.

Róbcie to dalej ale odezwijcie się za 2 lata jak już coś będziecie umieli.

 

Poza tym post powinien być w dziale Game Art.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności