Skocz do zawartości

finished 2d: Gamedec - Torkil Aymore


Morbid Karbid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh, wlasnie zobaczylem ze pare osob po mnie pojechalo w przyznawaniu reputacji, ze blazen ze takie tam;). No coz, moze rozwine np kwestie niedorozinietej reki aniola. Jest na niej skopana perspektywa/cieniowanie i dlatego wyglada jak reka gosiewskiego. Co do karku i talii bede sie upieral ze sa zlamane. Byc moze rzeczywiscie kobieta wrzucona do ciasnej skrzyni moze sie tak wygiac. Ale od aniola oczekuje zwiewnosci i lekkosci a nie prob dotkniecia uchem ramienia i zrobienia mostka. Powaznie, wyglada to jak zlozona z kilku fotek postac.

 

No a potem patrze na ten rysunek: http://www.balloontree.com/img/characters/girl_l.jpg

albo na ten: http://www.balloontree.com/img/illustrations/childhood_end_l.jpg

I widze w nim wlasnie lekkosc kreski, nieprzemeczenie tematu. Byc moze proporcje i perspektywa gdziestam nie do konca idealnie siedza, ale wszystko jest spojne i robi wraznie.

Juz w innym watku napisalem ze im blizej u Ciebie cartoonu tym lepiej, a im blizej starasz sie byc realizmu tym gorzej.

Moglem przemilczec, ale na tyle mnie zainteresowala pracka, ze postanowilem ze warto poswiecic troche czasu nawet po to zeby wytknac (moim zdaniem) bledy, bo calosc ma jakis potencjal.

Ale generalnie 2d na max3d to troche nie moja bajka.

 

Notabene, fajnie byloby wiedziec od kogo sie te repy dostaje, moze wtedy troche trudniej byloby rzucac obelgami ad personam zamiast odnoszenia sie do meritum?

Edytowane przez Luki Luki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności