Napisano 22 Październik 200816 l http://picasaweb.google.pl/jarross1/Wersja6?authkey=U1QyPpYk_hg#5296327259368248706Witam Robię taką rezydencję i nie umiem poradzić sobie z vray sun-em. Chodzi o to, że tam gdzie słońce pada jest najjaśniejsza plama-da się tego pozbyć?? dzieki z góry, pozdrawiam Edytowane 28 Styczeń 200916 l przez jarross
Napisano 22 Październik 200816 l http://pl.youtube.com/watch?v=5uJEX36Gz_A - tutaj mały tutek odnosnie vray sun and sky. http://www.spot3d.com/vray/help/150R1/examples_vraysun_sky.htm - tutaj kilka przykładów ustawień. Zawsze sie przyda przy dalszej pracy ;) Pozdrawiam :)
Napisano 23 Październik 200816 l Autor Witam Dalszy postęp prac. Projekt mój ale nie żebym się z nim utożsamiał - niestety architekt jest jak kobieta nie najcięższych obyczajów klienta się nie wybiera. Ma to być rezydencja w stylu amerykańskim. Przebarwienia takie dziwne nie wiem skąd mi wyszły. Jakieś uwagi, sugestie...?
Napisano 23 Październik 200816 l na przebarwienia powinno pomóc zwiększenie parametru HsphSubdivs w iradiance map. A domek miejscami fajny miejscami taki sobie. Bramy garażowe jak w budynku straży poż. :) Dach nad wejściem chyba będzie podparty. Mi to bardziej wygląda na architekturę arabską niż amerykańską. W dubaju podobne wille budują.
Napisano 29 Październik 200816 l Autor Witam Dodałem materiały (nie wszystkie jeszcze). Dziękując za dotychczasowe opinie czekam na następne.
Napisano 29 Październik 200816 l 1. Kiepsko światło ustawiłeś. Nie widać różnicy pomiędzy bokiem a frontem. 2. Kadr też mi się nie podoba za specjalnie. 3. Elewacje zrobiłbym z jaśniejszego kamienia.
Napisano 29 Październik 200816 l Witam Zapowiada sie ciekawie, wstaw fotke w lepszej rozdzielczości na zewnętrznym serwerze.
Napisano 28 Styczeń 200916 l Niezłe, ale imo: - niepotrzebnie dałeś dofa na 2 i 3 obrazku - trawa wygląda na kłującą 5 ujęcie jest ciekawe :)
Napisano 28 Styczeń 200916 l Jarross powiedz mi jak zrobiłeś tą trawę pod V-Raya !? przyda mi się to :)
Napisano 28 Styczeń 200916 l Autor Dzięki za komentarze. DOF robiłem pierwszy raz i nie mogłem się oprzeć żeby nie zamieścić tego. Trawa zrobiona displacem i dodany fur.
Napisano 29 Styczeń 200916 l Displace i fur? Nie rozumiem, czy moglbys mi to dokladnie omówić jak to zrobić? Moze daj link do tutka o tym
Napisano 30 Styczeń 200916 l Autor Nie wiem jak Ci pomóc (dunblaster) nie znam tutoriala do tego, po prostu robisz trawę displacem i potem jeszcze dajesz fur tak by pojedyncze źdźbła trawy nie były za wysokie. W moim przypadku jest ok. kilkanaście źdźbeł na 1m2.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto