Skocz do zawartości

Scena 3d: Sculpture Court


Tores

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ładne drzewka i liście. Tylko wydaje mi się, że trochę za mocne światło dałeś. Ostro przepala ściany i podłogę. Nie widzę cieni za bardzo, a przy takim świetle raczej powinny być mocne. Może Ambient Occlusion by pomogło i powyciągało detale. Bo na razie trochę płasko to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostro przepala ściany i podłogę.

 

??? Proponuję zacząć od wyregulowania monitora;) Fakt, kamyki trochę jasne, ale przy ostrym słońcu tak by to właśnie wyglądało. Ostrych cieni może faktycznie trochę brakuje. Co do podłoża jeszcze, to kamyki trochę płaskie;) Reszta super, ma klimacik;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko sie ja oglada, trzeba przewijac scrollem. Ja bym dal w mniejszej rozdzielczosci i link do wersji 'hd'. Te opadle listki, zdaja mi sie troche dziwne, niektore wydaja sie lewitowac. Super zielen i kamyki, Ogolnie bardzo fajna pracka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? Proponuję zacząć od wyregulowania monitora;) Fakt, kamyki trochę jasne, ale przy ostrym słońcu tak by to właśnie wyglądało. Ostrych cieni może faktycznie trochę brakuje. Co do podłoża jeszcze, to kamyki trochę płaskie;) Reszta super, ma klimacik;)

 

Monitor mam OK, nówka sztuka... pozostaje przy swoim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty

arev - jak pisałem w testowych to taka odskocznia od ciągłych koncepcji. Wybieram jakieś ładne ujęcie i staram się to odwzorować dzięki czemu zawsze coś nowego poznaje. Jeżeli coś jeszcze do tego powstanie to ujęcie nocne.

 

mis3k - wydaje mi się, że masz kontrast za duży bo u mnie na 3 monitorach jest ok. Światło jest mocne bo takie było na referce i tam cieni nie było wogóle. Dlatego mi się ono spodobało i to starałem się odwzorować.

 

Touch - aż takie płaskie nie są tylko tekstura z kamykami którą użyłem nie była taka jak chciałem. Były to kamyki wtopione w podłoże a powinny być jedne na drugich. Miałem wersję z kamieniami 3d ale scatter nie dał rady ich rozłożyć tak jak chciałem męczyłem to później ręcznie ale max się przy tym wysypywał co chwila więc dałem sobie spokój. Plus tych kamieni był taki, że liście miałem dopasowane idealnie a tak to niestety trochę na pewno lewitują.

 

gintekwl - uruchomiłem Onyx Broadleaf i je zrobiłem

 

grzechv - specjalnie dla ciebie wersja pomniejszona

 

muzeum800yp7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności