Skocz do zawartości

WebArtFolio: Shegy


Shegy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim,

rzucam na pożarcie moje kolejne folio :) już chyba trzecie albo czwarte na szczęście to jest już skończone(prawie, na topie strony jest na razie flash bez żadnego efektu - to się zmieni niebawem. Pracuję nad jakąś delikatną animacją. ). Portfolio jako strona miało być proste w wykonaniu, szybkie i łatwe w aktualizacji. Stawiałem też na Usability by portfolio jak najlepiej spełniało rolę do jakiej jest przeznaczone.

 

Portfiolio jest pod adresem:

http://www.shegy.pl

(możliwe że wykupię inną domenę bardziej pasującą do tej strony)

 

Czekam na komentarze i konstruktywną krytykę,

Pozdrawiam

Shegy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mnie nie przekonuje ten nagłówek, szczerze mowiac to go poprostu przeoczylem, elementy na stronie jak dla mnie sa za duże, brakuje akcji na obrazku po najechanieu, obrazki są kolorowe, nie zauważylem zmiany kursora na łapke , obrazek powinien sie lekko podswitlic czy cos w tym stylu, ... sprobowalbym dac obrazki w jakiejs ramce, czy na jakims podkładzie, "odwiedz strone online" jest nieco pod obrazkiem, mogloby byc na rowni z dolną krawedzią obrazka, sama strona i obrazki - wyszystko takie duże a czcionki jakbyś chciał upchać, nie wiem dlaczego takie małe. kolorystyka mi sie podoba i generalnie samo rozplanowanie tresci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba, elementy rzeczywiscie dosc duze i trzeba sie naprzewijac zeby obaczyc wszystko, ale przynajmiej nie ma sie poczucia ze wszystko jest upchane na sile.

 

Wiem ze dla grafika to nie takie wazne, ale text jest czasem dosc kulawy. Jak masz mozliwosc, wez kogos po polonistyce i niech ci go troche przeredaguje. Chodzi mi o kawalki tego typu:

 

Nazywam się Mateusz Przegiętka - grafik komputerowy, webdesigner.

 

czy opis Necron.

 

pozdrawiam i powodzenia.

 

PS. wiecej Czy-De :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu żeś coś zrobił. :)

8pkt odemnie:

+ proste i przejrzyste

+ przyjemne kolorystycznie

+ nic na siłe

+ wielkość jak dla mnie ok, widać dobrze realizacje

- polonistą nie jestem, ale też troche mnie to poraziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim, thx za komentarze.

Polon - jakiej używasz przeglądarki internetowej, u mnie na firefoxie, explorerze i chromie napis odwiedź stronę online jest trochę nad końcem obrazka ale tak właśnie miało być.

 

Jahny - thx za info, już poprawiłem, ja pracuję na 1600x1200 i przeoczyłem ten zonk :)

 

M@ti - stronka będzie cały czas rozwijana a i nawigacja się znajdzie w przyszłości. bo faktycznie przy większej ilości prac będzie za dużo przewijania.

 

Co do tekstów to będą poprawione, polonistą nie jestem ale jak tylko znajoma po polonistyce będzie miała trochę czasu to ją "wykorzystam" do poprawy tych moich nieszczęsnych wypocin.

 

pozdro,

Shegy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. całkiem ładna strona. Miłe dla oka kolory, ciekawe rozplanowanie treści i grafik, Ogólnie dobrze się oglądasię ogląda. Wogóle to miezłe prace masz w portfolio ;]. Też to trzeba podkreśclić. No i w operze coś są problemy z shadowboxem ( zamiast obrazków wyświetla mi tylko jakieś miniaturki ). W innych przeglądarkach jest ok. Pozdrawiam ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności