Skocz do zawartości

Layout: DiabLo 3


wink25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To mój drugi Layout o tematyce gier fantasy. Zrobiony przedewszystkim w celu poćwiczenia umiejętności. Czacha jest jedną z mTekstury i ornamenty także były robione przezemnie. Prosze o jakieś rady i konstruktywną krytykę może uda mi się jeszcze coś poprawić :].

 

 

diablo3si6.th.pngthpix.gif

 

Z góry dzięki za wszystkie komentarze, Pozdrawiam ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj :) moim zdaniem strona całkiem przyjemna, szczególnie podoba mi się tło, ale mimo wszystko jest trochę zbyt oldschoolowa. Czasem to bywa ciekawe, ale jeśli chodzi o webdesign to wydaję mi się, że trochę może nas zgubić, gdyby nie tematyka strony to po wejściu na nią zastanawiałbym się czy jest jeszcze aktualna... Poza tym zdecydowanie pozbyłbym się validatorów, psują klimat strony a tak naprawdę - są zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tą walidacją to taki stary nawyk chyba ;] postaram się to zmienić. Co do pustego miejsca chciałem uniknąć natłoku informacji, ale zastanawiam się czy czegoś nie dodać. Człowiek się uczy cały czas więc dzięki za komentarze. Pozdrawiam ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stonka bardzo mi sie podoba, lubie takie, czyli nie przesadzone i mile dla oka, no i wszystkie linki i informacje sa pod reka. jedna rzecz ktora bym poprawil to kolory, wydaje mi sie ze sa za malo kontrastowe przez co calosc jest troche mdła. zwlaszcza malo czytelny jest tekst. validatory troche odciagaja uwage, moze podciagnij je pod kolorystyke reszty strony. pozatym moim zdaniem jest w pytke. :) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba projekty są do siebie podobne i są szablonowe, ale takie było założenie , aby na wstępie zrobic stronkę podobną do tych, które teraz funkcjonują w internecie. przynajmniej wiekszość na której sie wzorowałem miała takie układy i wygląd. Jest to może tradycyjne rozwiązanie, lecz w prosty sposób prezentuje treść i wszystko jest pod reką. Na pewno poprawie te walidatory oraz wzbogace troche top bo wydaje mi się za pusty. W planach mam jeszcze Layout do fallouta i starcrafta więc może tutaj powstanie coś nieszablonowego. Dzięki za komentarze ;]. Pozdrawiam ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności