Skocz do zawartości

Triale programów z pakietu CS4 już dostępne!


Pan News

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ktos uzywal "content-aware scale"? Mozna uzywajac kanalu alfa "chronic" cos, czego nie chcemy zmienic - ale czy ktos wyczail czy da sie zaznaczyc cos co chcemy skasowac w procesie skalowania? Ta opcja byla juz w darmowych programikach typu LiquidResize - trudno uwierzyc ze krol 2D wprowadzajac ten typ skalowania olal taka mozliwosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moim xp32 wszystko działa tylko wolniej jak cs3 pakiet moze to tylko kwestia ustawien ale coś mnie coraz mniej przekonuje ta 4... moze na nowym sprzęcie z vistą na pokladzie :)

 

PS: co do xp64 bit warto looknąć na str adobe: http://kb.adobe.com/selfservice/viewContent.do?externalId=kb404898#supported - tabelka

Edytowane przez Yasutoco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którym CS4 działa wolniej od trójki polecam włączyć obsługę OpenGL w opcjach programu (Edit>>Preferences>>Performance i zaznaczyć Enable OpenGL Drawing). Reset programu i działa o wiele płynniej z obsługą Rotate View i innych features... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale brak obsługi OpenGL'a w Windowsie x64 to wtopa na całej linii, a już się cieszyłem z obrotowego canvasa, pixel grida itd.

 

Nie mam pojęcia dlaczego Adobe zablokował OpenGL w XP x64 - czyżby jakaś nieformalna umowa z Microsoftem żeby ludzi zmuszać do przechodzenia na Viste? ;P

 

Na moim XP 64 pomogło dodanie tego wpisu do rejestru:

 

Windows Registry Editor Version 5.00

 

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Adobe\Photoshop\11.0]

"AllowOldGPUS"=dword:00000001

 

Wystarczy zapisać to jako *.reg, uruchomić i Photoshop CS4 śmiga na OpenGL jak marzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności