Skocz do zawartości

Layout: WebCode


avant.garde

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. mnie sie osobiście Layout bardzo spodobał, szczególnie top, background strony i kolorystyka. Jednak font w topie i menu jest zbyt tradycyjny. typografia koniecznie do poprawienia. Tekst jest zbyt kontrastowy daj mu szary kolor to nie będzie męczył oczu. Pozatym zwiększyłbym czcionkę i interlinię między wierszami. Warto też dorzycić jakieś zdjęcia bo troche tu pusto. Pozdrawiam i powodzenia ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Poprawiłem typografię (interlinia i rozjaśnienie tekstu). Zrobiłem jeszcze 2 warianty - bardziej "sterylnie-biznesowe" (na życzenie klienta). Z czarnym menu spróbuję się obronić: starałem się uwypuklić menu, coby było bardziej widoczne i odróżniało się od reszty elementów.

 

Kysha, fakt, nie ma tu za wiele detalu, ale nie wiem co jeszcze można by dodać by przy okazji nie zburzyć kompozycji. Problem polega na tym, że sam klient nie ma jeszcze pojęcia co by chciał na stronie - miałem mu tylko zaproponować graficzne rozwiązanie strony.

 

 

webcode1jm0.th.jpgwebcode2eq9.th.jpgwebcode3zw3.th.jpg

 

Jeszcze raz dzięki za komenty. Pozdrawiam:)

Edytowane przez avant.garde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowaiam sie wiersz może liczyć do 80 znaków, pozatym strona totalnie niczym nie wyroznia sie z sieci, poprostu nie moge znaleźć na stronie żadnego elementu który by mnie mile zadziwił/zaskoczył czy zaintersował, dodatkow układ strony jest taki troche banalny, mało kreaktywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wink25, hmmm, co do loga się zgodzę, że nie pasuje mi typografia do końca, ale nie ciosałem tego za bardzo bo i tak klient pewnie by chciał coś swojego wrzucić. Tekst w body poprawiłem przeca - jaśniejszy kolor i szersza interlinia. A czcionka w menu wydaje mi się wporządku więc za nią się nie zabierałem:)

 

Polon, no przyznam szczerze, że nie jest to cudem, faktycznie. Jest dość ascetyczny ten lay pod względem designu. Trochę poniosło mnie z efekciarstwem zamiast konkretnym designem. No ale na swoją obronę mam to, że sam klient nie wiem czego chce i czego ma do końca dotyczyć sama stronka więc po prostu zrobiłem tylko ogólny zarys jakby miało to wyglądać. Hmmm, a z szerokością pola tekstowo-roboczego to powalczę, wydaje mi się, że większa przestrzeń dookoła tekstu nadała by mu więcej lekkości - coś pomyślę, ale to już nie dzisiaj;P

 

Dzięki za komenty:)

Edytowane przez avant.garde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności