Jump to content
Sign in to follow this  
saygon

Liczne zmiany!

Recommended Posts

oki to będie pare propozycji i pytań.

1) może dodac takdził maya, bo wiem że pare osób bawisie w tym programie, a nie ma żadnego forum/ stronki polskiej o tym programie.sam sie na niegoniedlugo przesiadam, a nie chcę tracić kontaktu ze stronk±. nawet na tym forum sa prace w maya( dinozaurek w dziale WIP)

2)KASACJA LICZNIKA- posalem o tym w na luzie, ale chyba lepiejbedzie jak tu to wrzuce.

3) pytnie - po co jest dział archiwum??

witam!!!

Saygon co do pierwszego pytania to mi podpadles :mad: co chcesz zrobic na maye chcesz sie przezucic ?? :mad:

Ale dzial sie zawsze przyda bo na innych forach juz sa takie dzialy ;-)

2) tak pisalismy o tym na naluzie i jestem na tak :-)) licznik jest nie potrzebny niejlepiej niech tylko zostana gwiazdki i reszta a licznik wywalic :-)

3) :O??

Ja jestem zdecydowanie za :) ponieważ od tamtego tygodnia nie siedze już w maxie przesiadłem sie na MAYA :) na stałe :) teraz zagl±dam żeby ogl±dać czasem dział bitwa i Wip :)

tak wogóle klicek to mówiłem że sie przesi±dzie a nie chciałe¶ wierzyć :) hehehe :) wygrałem tym razem :)

POZDRAWIAM

Przemek

heh :-D widze że kto¶ tu sie zakladał o mnie a jak tosie mawia nikt nigdy nie wie co saygon zmierza. :-D. Oki czeakmy tylko na wyrok wielka radę( Gotham i Adek). ale jescze pare głosów poparcia nie zaszkodzi.

witam!!!

Jeszcze naprostuje tego saygona jeszcze go naprostuje :-) chcesz moze super cracka do may ?? niszczacy maye ?? :-))))))))))))))))))))))))

jeszcze nie wygrales ;p

klicek moja krzywizna jest zbyt duża na jakiekolwiek prostowania. juz sie na stale odkształcielm.:-P

Co ty naprostujesz to ja pokrzywie ;) a pozatym mam nadzieje że inni też sie nawruc± i przejd± na MAYE :)

pozdrawiam

Przemek

PS. Klicek ciekawe co będzie jak zostaniesz sam na placu boju :) hehehe

Gotham , Adek mam nadzieje że zostanie założony ten dział :) licze na was ;)

POZDRAWIAM

Przemek

Do archiwum pójdzie Bitwa jak się zakończy:) (przynajmniej tak mi się wydaje). A co do Maya to się nie wypowiadam. Nie siedziałem i nie usi±dę:)

Gwiazdki zamieńmy na baloniki (zbyt serio tego nie traktujcie, po prostu jest mi wszystko jedno w tym temacie)

witam!!!

Nehru prosze wywal ten avatar :p ty zdrajco 3d maxowosci ;p

Gotham , Adek nie robcie tego dzialu ;-) zartuje dzial sie przyda na pewno i tez bedzie nim duze zainteresowanie nie powiem ze nie wezme udzialu w roznych dysputach ;p

Baloniki ?? mi sie podoba moze lizaki ??? :D faza na maxa na bank ;p

Nehru jak cie spotkam na zjezdzie ROTNU to dostaniesz w oko ;p

A na pewno nie zostane sam moj qmpel becry ;-) zostanie ze mna co prawda jest starszy ale mi to nie przeszkadza :P

I bedziemy razem prwadzic ludzi swiatlosci w strone maxa :-) bo to jedyna prawidolowa droga zycia ;p

wspominalem ze jak cie spotkam na zjezdzie ROTNU to masz w oko ?? ;-)

Z tymi gwiazdkami to tak wła¶nie kombinuje, że można by wprowadzić jak±¶ ¶redni± ważon±.

tzn:

działy mniej ważne-x0.5

działy ważne-x0.7

działy bardzo ważne -x1

pytanie - 0.7 pkt.

odpowiedĽ -1 pkt.

wszystko mnożone x czas na forum dyskusyjnym tylko nie koniecznie razy ilo¶ć dni bo to by dużo punktów wyszło:)

ale co¶ w tym stylu.

może jakie¶ dodatkowe punkty za wygran± Bitwę, albo za jakie¶ ładne rysunki albo teksturki albo modele:)

Pozostawiam pod dyskusję.

ale po co licznik??dla podbudowania sie że jestem np 3 czy ktory¶ tam na stronie? to powwoduje tylko za¶mecanie forum głupawymi wpisami. stopniowanie nic nie da bo dale luidize będ± piać nie lepiej ale więcej. a o to wlasnie chodzi.

Klicek nie chce cie podpuszczać ale sie nie boje :) hehehe

Pozatym zgadzam sie z saygonem :)

POZDRAWIAM

Przemek

zamiast gwiazdek i balonikow lepsze by byly butelki piva ;)

dzial o Mayi by sie przydal.

zainstaluje sobie dzis Maye i zobacze co ta zdzira potrafi :D

widze ze wszyscy traktuja pomysł usunięcia licznika z przymróżeniem oka. no coż nie każda idea sie udaje. ale dalej apeluje o kasacje tego r±banego licznika. wtedy beda pisali ludzi którzy chca pomóc, a nie ci co chc± miec dużo czego¶ tampod nickeim( gwiazdek, baloników, piw itd.)

Hi

Lojej, jak juz pisze to i kilka ogolnych komunikatow, tak aby tematow nie zabraklo przypadkiem.

W przyszlym tygodniu ruszy ankieta do bitwy nr. 3, ktora rozpocznie sie najpewniej 16. Wiec ankieta bedzie trwac dwa tygodnie...

W ankiecie bedzie jeden stary temat ktory uplasowal sie poprzednim razem na drugim miejscu + 4 nowe (znowu bede musial pokumac...), ostatnio zebralem dobre noty za tematy... Wiec teraz przyloze sie dwa razy mocniej ;).

Obecnie jest juz kilka zmian skolejkowanych... Ale o nich byla juz mowa.

No dobra, teraz czas sie ustosunkowac do postulatow:

Saygon:

1. To jest postanowione juz od dawna.

2. Nie ma szans.

3. Zobaczysz jak ta bitwa sie skonczy... (Juz wiesz?)

BTW. W Mayi robi duzo osob. Sam pracowalem w praktycznie wszystkich programach do 3D i Max jest swiadomym wyborem. Jednak jak ktos uwaza inaczej, to nic nie mam przeciwko.

BTW2. Nie przyzwyczajajcie sie na stale do jednego programu... Jak sie zakuma co i jak, to Softimage, Lightwave, Maya etc. nie ma problemu w pracy w nich. Diabel tkwi w interfejsie, poznasz go... I po wszystkim ;).

BTW3. Naprawde smiesza mnie komentarze o Maxie 5... I o zapozyczeniach z Mayi. Widzial ktorys Power Animatora? Jesli nie to jest to starszy brat Mayi (jest tym samym dla niej co 3d studio dla Maxa). AliasWavefront tworzac Maye czerpal calymi garsciami z interfejsu Maxa... Przy czym rozklad narzedzi w Maxie wciaz jest niedoscignionym wzorem ;).

Bacry:

Ciekawe, nie powiem ciekawe... Tylko ze wtedy nie byl by to juz licznik... A jakis twor niestworzony...

A dopoki pamietam:

Co do kwestii kontaktu ze mna (o ktora kiedys bylo pytano). GG i ICQ dodam do profilu w grudniu (zlapac mnie na nim jest super trudno... Ale moze).... Wiec doradzam lapanie na e-mail, jedynie w kazdy poniedzialek o 8.00 bede na chatcie na max3d.pl. Ktos ma ochote pogadac to zapraszam.

Heh, starczy tego... Chociaz powinienem wspomniec jeszcze o paru sprawach...

no dobra zmienili nazwę ale daruje to :-:P:P

dziekiza uwzględnienie propozycji o maya, bo chyba ja pierwszy opublikowalem ta idee na forum( chyba - upewniam się)

codo licznika to jak juz pisalem widze ze wielu ludziom na tym zależy( większo¶ci forum bo poparło mnie raptem 2 osoby- zawsze co¶:-))( jakis sposób dowarto¶ciowania samego siebie ?? - nie wiem, ja tegonie potzrebuje, ale traktuje zdanie innych)

a co do kontaktu to mam jedon pytanie do ciebie Gotham- o 8 rano czy wieczorkiem?? bo niby 8 to rano, ale to troche malo wygodna pora dla większo¶ci( raczej ucz±cej sie, lub pracuj±cej)

witam!!!

Co do may to dzieki bogu skasowalem to cholerstwo jakies kilka godzin temu bo prawie dalem sie namowic ;p przez panow saygon i pana nehru ;-) bo zacietych wymianach zdan prawie peklem ;p

Nie martw sie gotham mnie tez to bardzo smieczy ;-)

i jak by ktos sie pytal to powiem tak : bardzo podoba mi sie standardowy render w maxie 5 jest wspanialy nie potrzebuje juz fr;p ani brazila :-) effekty sa zblizone :-)

heh ... odpalilem sobie Maye wsatwilem sphere i przez 10 minut szukalem jakiegos material editora ;)

po 15 min wylaczylem maye :)

moze jeszcze kiedys ja uruchomie