Skocz do zawartości

Scena 3D: KIWACZKI (Dolącz do Nas)


Falcrum

Rekomendowane odpowiedzi

A oto moja propozycja: kiwaczek golfista:P

 

Sorry ze tak to wyglada ale nie mam v ray a na tych wszystkich renderach (mental, brazil) sie !wogole! nie znam i tak too wyglada. Ale liczy sie koncept a nie wykonanie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 388
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:) Fajny :) !!

Cieszę się, że przyłączyleś się do zabawy z Kiwaczkiem :)[piwo]:)

Też miałem taki concept...ale ostatnio czasu brak...:|

 

Mam taką cichą nadzieję, że nie tylko Skilo weźmie udzial w tej \"zabawie\"...:D

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mental ray - ten co jest w max 6. Nie znam sie na zadnych renderach (nawet scanline to tajemnica) i umiem az nacisnac render:D

 

Jak macie jakis tutek do mentala z 3dsm6 to bym bardzo poprosil:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaczyna się rozkręcać wątek...Bardzo się cieszę :)

Zaraz coś dorzucę...:P

 

Quadysz - też chciałem się bawić DoF\'em, ale przy moim sprzęcie zabawa z nim jest niezwykle dłuuuga...:|

 

Przy okazji mam pomysła, by jak skończymy (a mam nadzieję, że będzie jeszcze wiele Kiwaczków :P ) połączymy je w jeden obraz...:) Co o tym myślicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Quadysz

jak na kogos kto umie wcisnac Render (Swinka Morska?:) )to nie jest zle przeciez :D

 

czemu swinka morska!? bo nie rozumiem niestety!?

 

Falcrum: jak wsadze nastepnego, to dam link do tych dwoch.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm przesledz ten post...

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=9567

 

jest tam ciekawa dyskusja na temat mozliwosci swinek morskich, oczywiscie nie mialem wczesniej na mysli ciebie jako swinki morskiej :)

hehe dawno sie tak nie ubawilem jak tam...

 

zdradze nastepnego kiwaczka: bedzie kiwaczek-wisielec...

ale to dopiero jutro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do swinki morskiej hehehe

 

szczerze to naciskam co popadnie i taki efekt jaki mnie zadowoli to zostawiam,, z reguly mnie cos zaskoczy ze tak wyjdzie, bo kazda funkcje nacisne, render, sprawdze jak wyszlo, jak mi sie podoba to dalej, maxa mam od tygodnia (tzn 6 a nie wogole) i wczesniej uzywalem tylko scanline, wiec w mentalu to moje pierwsze kroki, to co sie naczytalem na forum to mniej wiecej klikam (ew. wpisuje wartosci) i cos mi wychodzi, no ale to jakies swietne nie jest, swinka morska tez tak zrobi:D:D:D i to nawet bez karmy (\\

 

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki chłopaki ( i dziewczęta :D ), ja narazie odpadam z zabawy w Kiwaczki :( Do czasu jak poradzę sobie z licencją Max\'a...

Wywalilo mi starą licencję i teraz mam o 2 pary cyferek więcej w Request code...Obecnie jestem bez MAX\'a ;(

Może ktoś wie co mam robić ??

 

Oczywiście chętnie bym pooglądał inne Kiwaczki (wasze :P )

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcrum, miałem to samo ostatnio :D ale z pomocą przyszedł Bzyku :) no więc w folderze \"C:\\Documents and Settings\\All Users\\Dane aplikacji\\Macrovision\\SafeCast\\Product Licenses\" masz pliki DAT, które musisz usunąć (chociaż ja je na wszelki wypadek tylko przeniosłem, a dopiero potem skasowałem) i to wszystko :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, dobra, ale kiedy nastepne kiwaczki? :) czekam :) moze plywajacy kiwaczek, albo kiwaczek alpinista lub taki gangsta z rekami na klacie :) i wogole jeszcze mu okularki dorobic i minke jak w [cwaniak] ale sie wczułem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie...może zabardzo się nie rozpędzajmy...:P

My tu tak gadu gadu, a nowych kiwaczków coś niewidać ??:|

 

Mam zamiar to zmienić...:D

Sorki, że bez materiałów...mało czasu (długi rendering :( ). Jutro dam ze wszystkim...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by kulexy

i bardzo dobrze... mam propozycje, moze zrobimy taki specjalny dzial... \"Kiwaczki\" I BEDZIEMY tam umieszczali nasze - \'wasze\' KIWACZKI :D

 

No to przecież jest, tutaj je wrzucajcie, przecież i tak już trochę tu tego jest i to nie tylko od Falcruma. Po co jeszcze jeden tworzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chetnie, ale nie moge wgrac tej scenki, wyskakuja jakies fazy ze nie ma plikow i tam z mental raya, zexportuj jeszcze raz plizz do tego formatu 3ds :) mam maxa 4

 

EDIT :

czy nigdy nie bede mogl sie pobawic kiwaczkiem :(:(:(:(:( heeeeeeelp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jedna pomysł z \"iwaczkową zabawą\" wypalił :) Cieszę się, że wzbudza zainteresowanie...Choć obiekt nie jest skomplikowany, da się z niego zobić ładną pracę...:)

Skilo - Super !! Fajny pomysł...choć na pierwszym renderu pozycja pana Kiwaczka jest tochę \"nie taka\", to już na drugim jest pełen wypas :):D

Fajnie, że VRay działa :) Mam nadzieję, że to nie ostatnia praca (Kiwaczek)...

Giorgione - pamiętajmy, że to jest coś w stylu figurki, tóra się iwa na biurku...nie ma mowy o obietach \"zawieszonych w powietrzu\"...Początowo chciałem dorobić łączenia pomiędzy tymi \"drucikami\", ale potem ciężko byłoby zmieniać pozycje Kiwaczka...

 

Kx - scena do formatu 3ds już była wcześniej zamieszczona...zamieszczę jeszcze raz plik (nowy), ale juto/dziś wieczorem...niestety wygląda na to, że w naszą kiwaczkową zabawę mogą się włączyć tylko użytownicy Max\'a 6 :(:|

 

Kolejny Kiwaczek ( + ten ostatni z materiałami) będzie jutro...

 

Boby - Świetnie !! Coraz więcej Kiwaczków !!

 

Chyba na koniec ( o ile takowy nastąpi :p, zrobię sondę na najlepszego pana Kiwaczka :) )

 

Trzymajta sie...:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Skilo

Btw: da sie usunac napis \"render in costam costam\" z dolu render??

 

jesli masz xp:

wlacz painta :D:D:D :

mozesz zaznaczyc obszar ktory chcesz w paintcie dac ctrl+insert zrobic nowy malutki obrazek dac shift+insert i zgodzic sie zeby powiekszyc mape bitowa [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze mozna to obciac, ale tylko myslalem ze da sie to wylaczyc, ale dobra, mnie to nie przeszkadza, tyle ze glupio wyglada jak jest czas, i ze ja mam pol godziny a ktos ma 8 minut albo mniej :P zaraz nowy kiwaczek bedzie:P juz sie renderuje;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skilo - zaskakujesz Mnie !! :) Dobry pomysł...Co do tego napisu to nie trzeba wycinać !! [lol2] Wystarczy odznaczyć jeną opcję...:P VRay: System >> Frame Stamp >> X :D

Empik - sprawa jest prosta...

1. Zaczynasz od \"wymodelowania\" :P line tak by jego pozycja dawała do zrozumienia kin On jest :D

2. W edycji splajna dajesz smooth (vertex) by ładnie wygładziło krawędzie

3. No i na koniec dodajesz modifikator Loft (Compound Objects >> Loft)

 

Nie chcę zdradzaś tajemnicy mojego kolejnego Kiwaczka...ZAPEWNIM WAS TEN BĘDZIE INNY OD WSZYSTKICH !!:D

 

Jeszcze raz 3ds...

http://falcrum.fm.interia.pl/KIWACZEK.zip

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności