Skocz do zawartości

[scena 3d]Stage 07


Beatou

Rekomendowane odpowiedzi

3bba1ebb.jpg

 

Detektyw Jake od dłuższego czasu poszukiwał tego hackera.. 22.09.2086.. przemierzał doki i magazyny portu Chiba. Kilka godzin zajęło mu wybadanie patroli wokół starych magazynów. Wszystkie tropy prowadziły do grupy starych doków w północnej strefie wyłączonej z użytku. Gdy dotarł do magazynu 07 zauważył ją.. Szykowała się do "zanurzenia". Poczeka aż się podłączy...wtedy przez chwilę będzie bezbronna.

Zaatakował.. przestrzelił kapsułę, podejrzana wypłynęła razem z żelem chłodzącym wijąc się w gąszczu kabli.. nie było sensu odczytywać jej praw.. maszyny nie maja praw.. jeden skuteczny strzał unieruchomił podejrzaną.

Po kilku minutach nadjechało wsparcie. Jake nadal stał wpatrując się w losowy punkt... nigdy nie dowie się czy to nie była kopia, czy haker podstawił to ciało... technicy zabiorą ją a on podąży za kolejnym cyberterrorystą.

 

 

link do wip'a http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=51459

sporo sie nad tym nasiedziałem.. od lipca w sumie z przerwą do listopada heh.. wszystko w wipie jest objaśnione jakby ktoś chciał się zagłębić. soft 3d max 2009 + vray + photoshop.

Edytowane przez Beatou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wygląda oldshoolowo. tak 10 lat wstecz mniej więcej.

Najsłabiej chyba wyszły shadery. w większości słabe jednolite i nieciekawe.

Przydały by się mapki do reflection, glossa, normal mapy, juz nie wspominając o displejsie.

 

Z modelami jest juz troszkę lepiej ale też bez cudów. Te rury, poręcze jakoś tak dziwnie bez sensu i pomysłu powyginane. Lasce piersi sterczą do góry mimo tego ze leży martwa.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie bardzo, klimat jak z Neuromancera, którą to książkę bardzo lubię ;)

 

Co do żelu - imho nie ma się co czepiać, to nie to samo co mokre ciało.

 

Co do uwag - być może detektyw zbyt mało cyberpunkowy.

 

 

edit @ lis:

 

no przecież ona jest sztuczna to i piersi też ;]

Edytowane przez Ford Prefect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło jak oglądałem twojego wipa=) Mniejsza o modele - najważniejszy jest klimat a ten mi się bardzo podoba.Można się czapiać ale nie wszyscy od razu strzelają scenki jak fotki. Gratulacje skończonej scenki=) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no klimat i opis oldchoolowy - stara dobra scena 3d. pamiętam, jak byłem dzieckiem to robiłem wielkie gały i donośne, na ile mi moje małe płuca pozwalały - WOW!

 

teraz to wspomnienia. i tak widzę tę pracę. jako takie mgnienie z przeszłości. plus klimacik rodem z philipa k. dicka. mniam. jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności