Skocz do zawartości

WIP 2D: Dziewczynka z zapałkami


nietoper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam na Forumie ;).

Pomysł ciekawy, wykonanie zacne, płasko niestety, moja sugestia jest taka abyś pracował nad pracą całościowo, włącz do tego jeszcze otoczenie, będziesz miał rozeznanie gdzie jakie światło rysuje obiekt, dodatkowo podkreśli to klimat pracy ... Pamiętaj że to światło przede wszystkim buduje nastrój pracy. ( a w tym wypadku jego praktyczny brak ;) )

 

//pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to właśnie chyba Dzięki tej płaskości jest fajnie.., trochę secesyjnie jakby... taki kontur, szczególnie wokół nóg... przypomina Wyspiańskiego...

Fajnie...

Twarz wymaga dopracowania, ale to wiadomo...

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy dalej w sumie postać jako postać nie sprawia mi wielkich kłopotów. I tu wychodzi moja jedna z największych wad nie rysuje wszystkiego naraz... Tak nadszedł czas na tło, i w tym miejscu najbardziej potrzebuje waszej pomocy :] ( postać oczywiście będzie kończona dalej, lecz gdy już w tle też powstaną wszystkie źródła światła )

dziewczynkazzapakaminr6.jpg

w945.png

 

I niestety packa musi znajdować się w takim a nei innym okienku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halt! Ja bym się cofnął o krok bo tu juz robi się niebezpiecznie. Pierwsze przymiarki jakie zapodałeś sugerowały (przynajmniej ja to tak wyczytałem) że dziewczynka jest widziana lekko z góry i siedzi na ziemi oparta o ścianę czy coś. Tam kompozycja była dobra i było wiadomo że tematem pracy jest postać która sama w sobie wygląda już całkiem obiecująco (takie same skojażenia jak member "sly") dałbym jej jakieś spokojne tło sugerując się światłocieniem który już masz. Jeśli zaczniesz teraz robić tło z ostatniego szkicu, różne źródła światła itp. to wyjdzie na to że przemalujesz całą prace. Ja bym skończył dziewczynke a otoczeniem bym sie zajoł w kolejnej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaVirr - (nie obraź się) - ŁOOOOLAA BOGAAA, nie rób tego więcej... Twój overPaint zabił "smaczki" - rozumiem ideę... ale jak dla mnie to pokazałeś czego nietoper ma "nie robić" dalej w tej pracy.. :D - serio...

 

a zapałka jest ostatnia.. i dla dziewczynki jest jak Pochodnia... ostatnia "prawieżeDeska" ratunku... więc całkiem zrozumiałe że trzyma ją kurczowo...w pięści..

 

masz)rum ma chyba rację, może najlepiej byłoby zamknąć kompozycję, zamykając dziewczynkę w pułapce... nie dosłownie - kompozycyjnie..

taka otwarta przestrzeń musiałaby być naprawdę wroga i bezlitosna, żeby nie dać wrażenia, że dziewczynka z pewnością gdzieś się schroni... - domniemam że tą małą akwizytorkę czeka śmierć przez przeziębienie..? - taka jest idea..?

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarz dziewczynki ma proporcje dorosłej osoby, a nie dziecka. To pierwsza rzecz, jak się rzuca w oczy imo. Poza tym oczy nie są symetryczne, każde jest osadzone w innej płaszczyźnie. Z włosami też coś jest nie tak, sugerują inny kierunek. W ogóle twarz moim zdaniem sprawia raczej wrażenie twarzy staruszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności