Skocz do zawartości

problem z pendrivem kingston


br0nx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z pendrivem, Ten pendrive to kingston 32gb, system go widzi o pojemnoscie 30gb ale przy probie nagrania na niego czegokolwiek wyskakuje komuinikat ze nie moze odnalezc pliku zrodlowego co jest niemozliwe. Po tym komunikacie system widzi pendrive o pojemnosci 0 i wolnej pamieci 0. formatowanie przebieglo bez problemow ale za kazdym razem gdy chce cokolwiek tam nagrac wyskakuje ten sam blad, raz udalo sie skopiowac jedno zdjecie ale nic poza tym, czy moze mi ktos odpowiedziec w tym temacie czy musze napisac kolejny w innym dziale?

z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kupilem na allegro, myslalem ze moze win xp nie widzi takiej pojemnosci pendriva ale jak juz zgralem zdjecie i udale sie bez problemu odczytac je to stwierdzilem ze to problem z zapisem jesli nic innego nie da sie nagrac, czyli zostaje mi reklamacja

 

chyba ze istnieje jakis sposob lub program ktory naprawia cos takiego?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm bardzo dziwna sprawa, przyszlo mi do glowy zeby sprawdzci pendrive u zony na laptopie i wszystko dziala, przegrywam male i duze pliki, zdjecia filmy itp. moge kasowac i robic totalnie wszystko a u mnie na komputerze przy kazdej probie pojawia sie najpierw klepsydra, czekam,,, czekam,, az wyskakuje komunikat.. moze to chodzic o sterowniki usb albo cos w tym stylu?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy na komputerze żony jesteś w stanie zapełnić całego pendrive'a danymi (powiedzmy, że te 30GB), a potem przegrać je znów na dysk. Jak wspomniał BLADE, na Allegro sporo jest oszustów, którzy formatują małe nośniki tak, że system widzi je jako większe. Wtedy wszystkie dane ponad rzeczywistą pojemność są tracone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.imagic.pl/public/pview/226454/blad.JPG

 

to wyskakuje przy probie kopiowania pliku u mnie na kompie

u mojej zony moge zapelnic pendrive po brzegi, moge to tez odczytac u mnie ale nie moge nic u siebie nagrac

 

sprawdzalem w menadzerze urzadzen i nie ma zadnego konfliktu w usb i sam nie wiem o co tu moze chodzic

 

a dlaczego pisze w tym dziale? myslalem ze to pomoc sprzetowa i w pierwszym poscie zapytalem czy w dobrym dziale napisalem czy mam pisac to gdzie indziej, musiala zajsc pomylka ale moze ktos wie o co chodzi i pomoze

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camelowi nie chodziło o dział, lecz o całe forum, które zajmuje się raczej grafiką niż sprzętem.

Anyway, czy komunikat z obrazka pojawia się podczas kopiowania? Bo mnie parę razy pojawił się podczas wyciągania pendrive'a z gniazda USB bez stosowania "bezpiecznego usuwania sprzętu". Ta opcja jest szczególnie przydatna podczas kopiowania sporych ilości danych, więc jeśli zaraz po skopiowaniu danych chcesz usunąć pędraka to zrób to tym "bezpiecznym usuwaniem...".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności