Skocz do zawartości

Ak-47


Black Pantera

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bez tekstur nawet fajnie ale parę różnic z oryginałem pozostało.

Ps.Sorry jestem fanem kałasza;)

 

ciekawy jestem co ludzie widzą w tym kałachu :) strzelałem z wielu karabinów a także karabinków sportowych i kałach wypada z nich najgorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te wytłoczenia na magazynku nie są czasem za wąskie ?

Do poprawy jest tez celownik, właściwie cała lufa jak i rura gazowa, są chyba troche za wąskie jak również za daleko od siebie. górna część przedniego chwytu jest zbyt płaska.

Zupełnie zle zrobieny jest zatrzask magazynka ( nie znam sie dokladnie na nazwenictwie poszczegolnych czesci, jednak ten dynksik od zwalniania, powinien jakby wychodzic z tego mechanizmu, a on jest jednym elementem) Oglnie dziwne jest spasowanie wiekszosci czesci. np. korpusu i chwytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem co ludzie widzą w tym kałachu :) strzelałem z wielu karabinów a także karabinków sportowych i kałach wypada z nich najgorzej :)

Wypada jak wypada ale na bliski dystans można nim dziury w scianach wycinać;)Kałach to już legenda poprostu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada jak wypada ale na bliski dystans można nim dziury w scianach wycinać;)Kałach to już legenda poprostu:)

 

hehe ale to nie ma nic wspólnego z konstrukcją broni :) z każdego karabinu który strzela tą amunicją można :) przy czym strzelając z innych karabinów tego kalibru można strzelać celniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skasowałem wszystkie tagi IMG pozwalające na oglądanie renderów bezpośrednio na forum.

 

człowieku opanuj się. zmniejsz odrobinę te pliki tak aby miały po 900px na szerokość. większe nic nie wnoszą bo to tylko model a nie jakaś gigantycznie detalizowana scena. większe obrazki umieszczaj w formie linku a nie wrzucasz kobyły po 1900px w ramki forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale to nie ma nic wspólnego z konstrukcją broni :) z każdego karabinu który strzela tą amunicją można :) przy czym strzelając z innych karabinów tego kalibru można strzelać celniej

Dla mnie był wystarczająco celny do 150 metrów,jak na karabinek szturmowy wystarczy -to nie snajperka.Pozatym ma już 60lat,kosztuje ze 200 dolarów a w środku ma z 5 części;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie był wystarczająco celny do 150 metrów,jak na karabinek szturmowy wystarczy -to nie snajperka.Pozatym ma już 60lat,kosztuje ze 200 dolarów a w środku ma z 5 części;)

 

heh dla mnie nie :) może wynika to z tego że porównuję go do karabinów powtarzalnych, oraz sportowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności