Skocz do zawartości

dziewczynka


pads

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jestem pod wrażeniem technicznych umiejętności autora. Wykonanie włosów jest rewelacyjne. Niestety plastyka (pomimo doskonałości modelu) finalnego renderingu jest dość brzydka, wygląda to jak ostro podretuszowane zdjęcie w photoshopie. Jest zbyt lukrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez to widziałem , dawno temu., i zastanawia mnie jak zrobił tak realistyczny golf :).. Może ktoś wie??? A włosy to tez raczej nie ręcznie chyba tylko jakiś plugin, scrypt niezły... ;)

 

golf = displacement, włosy = hair & fur (współdziała z mentalray!) sądzę że to na pewno musi być mental. skóra? mr sss. I oczywiście dobry model oraz światło. a co do kłaków na golfie - nie wiem, ale też może być h&f.. :o

 

BTW cienie pod gęstym lasem włosów na skórze i taka ich charakterystyka materiału zdradzają że to jest mental ray!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forums.cgsociety.org/showthread.php?f=121&t=713053

 

o wiele więcej info nt. tego projektu

 

BTW cienie pod gęstym lasem włosów na skórze i taka ich charakterystyka materiału zdradzają że to jest mental ray!

 

tiaaa... a bliki w oczach zdradzają, że autor tego dnia nosił zielone skarpety, pił czarną kawę z cukrem (+2 łyżeczki) a jego chomik miał zatwardzenie... brawo Dunablaster, brawo. jeszcze jakieś odkrywcze teorie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze duna po chwili przebywania na forum zrobił sie full pro ;)

 

A włosy to tez raczej nie ręcznie chyba tylko jakiś plugin, scrypt niezły... ;)

 

nie szukajcie w takich pracach "niezlych skryptow", bo nie ma magicznego przycisku na to. Taka praca to masa testow, poprawek i dlugiego siedzenia na tyłku przed kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jak on zrobił taką realistyczną skórę, to jedyny problem techniczny z którym nie mam pojęcia jak sobie poradzić. Ktoś ma jakąś teorię? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności