Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem modelować mp5(asg). Było mi o tyle łatwiej, że mam taką broń w domu i można było odwzorować szczegóły. Aktualnie pracuje nad materiałem, aby nadać charakteru mojemu modelowi. 3ds-a mam od kilku miesięcy, więc jeszcze się z nim zapoznaje. Jeśli coś wam nie pasuje, bądź macie jakieś cenne uwagi bardzo proszę się nimi podzielić. Zapraszam do komentowania. Dobra dość tego pierniczenia zapodaje renderki:

 

mp51renderbrakmatpgg9.jpg

w1280.png

 

mp54renderbrakmatpyn2.jpg

w1280.png

 

mp55renderbrakmatpnh7.jpg

w640.png

 

mp56renderbrakmatql4.jpg

w640.png

 

siatkagr4.jpg

w894.png

Edytowane przez blomd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W ogóle to zazdroszczę takiej broni w domu ;)

 

zapewne chodzi o replikę asg czy jakąś inną, gdyż o ile znam temat nie można posiadać broni automatycznej tej klasy. asg jednak czasami różnią się w detalach :)

 

sam model ładny. jeśli planujesz zrobić tex to fajnie, jeśli jednak nie to przynajmniej nażuć na to jakić czarny metaliczny materiał. bo model ładny ale jakby niewykończony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za nie długo zrobię update z texturką.

A jak jest z magazynkiem? nie mam zadnej referki przed oczami ale czy polowa blizej zamka rzeczywiscie sie tak w rzeczywistosci prostuje czy krzywizna powinna byc taka sama na calej dlugosci?

Magazynek przy zamku się nie prostuje, zagięcie jest od góry do dołu równe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wyłapałem 1 dość mocny błąd.Chodzi o to , że mechanizm regulujący rate fire (ciągły , pojedynczy itp) jest bo obu stronach broni.Normalnie jest on po jednej stronie , bodajże przeciwnej do zamku czyli po lewej patrząc od tyłu.Acha i jeszcze jedno.Nakładka pod na kolimator uniemożliwia wylot łusek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności