Skocz do zawartości

Wiz 3d-domek


Gość kapsel612

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ładnie, ale kolory strasznie blade. Dorób tez te rury spustowe i do tego dobry post processing będzie super i na koncu wrzuć fotkę na zewnetrzny serwer, bo tą fotke troche kompresja zabiła.

Edytowane przez Filip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że antialiasing za mały żadna kamera/aparat nigdy takich ostrych krawędzi ci nie zrobi... fajnie jest mysle zrobić sobie czasem duzy render z takim aliasingiem dużym a dopiero potem zmniejszyc do obrazka o finalnej rozdzielczosci... to co mnie też niszczy przy wielu wizkach to wrażenie idealego świata ...nie ma ani jednej wady w konstrukcji domku małego zabrudzenia róznic koloru dachówek itd bla bla bla..... świat jest brudny, zimny, ostry i zły... wg mnie gdy robimy wizki fajnie by było pamiętać o zrobieniu takich drobnych efektów a jednocześnie nie zaniedbywanie... tego by wizka wygladała pięknie... przez swoją kolorystyke oświetlenie itd by klient był zadowolony ofkorssss pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co mnie też niszczy przy wielu wizkach to wrażenie idealego świata ...nie ma ani jednej wady w konstrukcji domku małego zabrudzenia róznic koloru dachówek itd bla bla bla..... świat jest brudny, zimny, ostry i zły... wg mnie gdy robimy wizki fajnie by było pamiętać o zrobieniu takich drobnych efektów

 

No ale po to mamy CG, żeby ten niedoskonały świat poprawiać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z Białegostocku!

 

myśle, że powinieneś odjechać z kamerą od domku, bo połać dachowa pokazana jest pod wybitnie niekorzystnym kątem (ani jest ani jej nie ma).

Wizka fajna, przez ten słaby kontrast nabiera pozoru realizmu w opozycji do tych przesłodzonych oczojebnych cukierasów, które przewijają się przez katalogi ;)

ale nie można popadać też w przesadę w końcu prawie każde zdjęcie (które jest najbardziej fotorealistyczne ;) ) też ma podciągany kontrast bo po prostu nasze mózgi to lubią. Tak też podbij to trochę w fotosklepie.

Trawka zaiste fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności